پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲ ۸۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2K3Zhdin2YrYqiDZhdiv2YrYsdmK2Kog2LTZh9ix2Yog2KfYsiDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2q/YsNin2LHZiiDYr9ixINit2YjYstmHINmB2YbYp9mI2LHZiiDYp9i32YTYp9i52KfYqg==

رییس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس خبر داد؛

حمایت مدیریت شهری از سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات

رییس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس گفت: مدیریت شهری از سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات حمایت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن موحدیان در نشست مشترک شهردار مشهد با رییس و هیئت مدیره بانک ملل و مجموعه اقتصادی جوانمرد که با حضور سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد برگزار شد، افزود: اقتصاد مسئله مهمی است که مقام معظم رهبری سالها است برآن تاکید دارند.

وی اضافه کرد: هدف حکومت اسلامی تعالی انسان ها است اما ابزار آن ابزار اقتصادی است و ما نمی توانیم بدون ابزار اقتصادی به این مهم دست پیدا کنیم.

رییس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس با بیان اینکه برای تعالی انسان ها باید وضعیت اقتصادی آنها را سامان ببخشیم، اظهارکرد: اما باید بدانیم که مناسب کردن وضعیت اقتصادی مردم با حضور سرمایه گذاران محقق می شود.

موحدیان تصریح کرد: نگاه شهرداری در حوزه اقتصادی تغییر کرده و ما از سرمایه گذاران بزرگ مانند بانک ملل انتظار داریم در اجرای پروژه های کلان مانند احداث شهرک فناوری اطلاعات مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: عصر امروز عصر فناوری اطلاعات است و پروژه های آجر وسیمان کمتر پاسخگو خواهد بود، لذا از سرمایه گذاران دعوت می کنیم که به سرمایه گذاری در حوزه فناوری ورود پیدا کنند، زیرا ما در این حوزه از دنیا عقب هستیم.

رییس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس افزود: شورای شهر و شهرداری نیز از سرمایه گذاری در این بخش حمایت خواهند کرد.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: