یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۵۲
چچ
2Ybar9in2Ycg2LTZiNix2Kcg2K7Yr9mF2Kog2KjZhyDZhdix2K/ZhSDYp9iz2Ko=

عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛

نگاه شورا خدمت به مردم است

رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: طبیعتا نگاه شورا خدمت به مردم است و ما دوست داریم هرکاری که از دستمان برمی آید، برای مردم انجام دهیم تا محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید از فروشگاه های «شهرما» ضمن تسلیت ایام شهادت اهل بیت عصمت و طهارت، اظهار کرد: هدف ما از این بازدید بررسی قیمت ارزاق عمومی در این فروشگاه ها و مقایسه قیمت ها با کسبه محلی و بازار مصلی است.

وی افزود: در حال حاضر ۸۷ قلم کالای ارزاق عمومی به قیمت عمده فروشی در فروشگاه های «شهرما» ارائه می شود که طی بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت.

رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس بیان کرد: بنای اصلی شهرداری در فروشگاه های «شهرما» این است که محصولات با قیمت مناسب عرضه شود و مردم به راحتی بتوانند از فروشگاه نزدیک به محل زندگی خود خرید کنند.

کریمدادی خاطرنشان کرد: قیمت محصولات در فروشگاه های «شهرما» باید مناسب تر از دیگر فروشگاه ها باشد؛ که در حال بررسی این موضوع هستیم و در آینده نزدیک به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

وی اضافه کرد: طبیعتا نگاه شورا خدمت به مردم است و ما دوست داریم هرکاری که از دستمان برمی آید برای مردم انجام دهیم تا محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنند.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0875566800435
Qt: 2.1439108848572