دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۵ ۲۵
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2KrYsdin2LQg2Ygg2LHZiNmD2LQg2KLYs9mB2KfZhNiqINio2LLYsdqv2LHYp9mHINi02YfZitivINmD2YTYp9mG2KrYsdmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyA5

اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت بزرگراه شهید کلانتری در منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از آغاز عملیات لکه گیری، تراش و روکش آسفالت بزرگراه شهید کلانتری با هدف تسهیل در تردد وسائط نقلیه عبوری، افزایش سطح ایمنی مسیر و رفاه حال شهرندان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با تاکید بر الزام تامین رفاه و امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر به عنوان یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها، اظهار کرد: در این راستا عملیات لکه گیری، تراش و روکش مکانیزه آسفالت بزرگراه شهید کلانتری آغاز شده است.

وی تصریح کرد: بزرگراه شهید کلانتری مشهد به عنوان یکی از معابر شریانی درجه یک، نقش به سزایی در جریان ترافیک شهر دارد که مناسب سازی آن در تسهیل تردد و روان سازی ترافیک از اهم اقدامات اجرایی شهرداری این منطقه است.

شهردار منطقه 9 مشهد افزود: با توجه به حجم بالای تردد وسائل نقلیه به خصوص خودروهای سنگین از این بزرگراه لذا عملیات لکه گیری، تراش و روکش مکانیزه آن در مسیر حدفاصل میدان جمهوری تا تقاطع غیرهمسطح آزادی به صورت رفت و برگشت در دستور کار این منطقه قرار گرفته است و به صورت فاز به فاز در حال اجرا است.

اصغری در تشریح جزئیات این پروژه، عنوان کرد: تاکنون این عملیات در مسیر رفت، حدفاصل تقاطع غیرهمسطح جمهوری اسلامی و تقاطع غیرهمسطح آزادی با متراژ بیش از 1800 مترمربع تراش و لکه گیری شده است و ادامه مسیر نیز در فازهای بعدی به صورت مستمر انجام خواهد شد.

وی با شاره به اجرای شبانه این عملیات، خاطرنشان کرد: باتوجه به مجوزهای اخذ شده از سوی پلیس راهور و به منظور جلوگیری از بروز ترافیک و اختلال در تردد در این بزرگراه، اجرای پروژه مذکور در طول شب انجام می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد عنوان کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و تلاش مدیریت شهری در این است که با شناسایی نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن ‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: