دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۹ ۷۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2K/YsdmK2KfZgdiqIDE3MyDYt9ix2K0g2YbZiNii2YjYsdin2YbZhyDYp9iyINmF2KzZhdmI2LnZhyDZh9in2Yog2YXYr9mK2LHZitiq2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8=

از ابتدای سال 1400 تاکنون صورت پذیرفت؛

دریافت 173 طرح نوآورانه از مجموعه های مدیریتی شهرداری مشهد

مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد از دریافت 173 مورد طرح نوآورانه از حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری شهرداری مشهد تا پایان مرداد ماه 1400 خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی شاکری روش با اعللام این مطلب، اظهار کرد: طبق استعلامی که همه ساله به منظور دریافت طرح های نوآورانه از کلیه مجموعه های مدیریتی شهرداری مشهد انجام می شود از ابتدای سال جاری تا کنون 173 مورد طرح نوآورانه دریافت شد.

وی ادامه داد: حوزه های معاونت حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری بیشترین مخاطبان طرح های نوآورانه هستند که از مجموع 173 طرح دریافت شده، و برگزاری جلسات تدقیق با حضور اداره نظارت بر امور خدمات شهری، شرکت قطار شهری مشهد، سازمان ترافیک، سازمان پایانه های مسافربری و سازمان حمل و نقل بار درون شهری جلسات بررسی و تدقیق طرح ها، تعداد 25 مورد طرح نوآورانه تایید و به زودی فراخوان عمومی خواهد شد.

مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد تصریح کرد: بدیهی است پس از فراخوان طرح های تایید شده (25 طرح ) به منظور انتخاب مجری با طرح های برتر نوآورانه عقد قرارداد انجام می شود.

شاکری روش در خصوص کمیته بررسی و تدقیق طرح های نوآورانه، تصریح کرد: کمیته بررسی طرح های نوآورانه شامل نماینده تخصصی طرح، نماینده تخصصی معاونت مربوطه، نماینده دفترآمار، مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی و نمایندگانی از حراست و بازرسی و ناظر علمی حضور دارند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: