سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۳ ۶۳
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KjYsdm+2KfZitmKINmF2YjZg9ioINmH2KfZiiDYs9mE2KfZhdiqINmIINiu2YrZhdmHINmH2KfZiiDYsdmI2LbZhyDYr9ixINio2KfZgdiqINm+2YrYsdin2YXZiNmG2Yog2K3YsdmFINmF2LfZh9ix

در دهه آخر صفر انجام می شود؛

برپایی موکب های سلامت و خیمه های روضه در بافت پیرامونی حرم مطهر

شهردارمنطقه ثامن گفت: دهه آخر صفربا مشارکت مردم و هیئت های مذهبی داخل و خارج از استان موکب های سلامت و خیمه های روضه در بافت پیرامونی حرم مطهر برپا خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید فرهاد حجازی در این خصوص، افزود: منطقه ثامن به دلیل همجواری با حرم مطهر حضرت رضا(ع) در طول سال میزبان زائران میلیونی است .

وی اضافه کرد: منطقه ثامن منطقه همیشه بیدار است و با توجه به این موضوع شهرداری این منطقه نیز در طول 24ساعت به ویژه در ایام اربعین ودهه آخر صفر آماده خدمات دهی به زائران امام رضا(ع) است.

شهردارمنطقه ثامن تصریح کرد: در ایام شهادت مولا و ولی نعمتمان علی بن موسی رضا(ع) با مشارکت مردم هیئت ها و حسینیه ها به ویژه کسبه وساکنان بافت پیرامونی حرم مطهرآماده خدمت رسانی به زائران و عزاداران هستیم.

حجازی با بیان اینکه به همین مناسبت فضاها و معابر منتهی به حرم مطهر به صورت گسترده سیاه پوش می شود، اظهارکرد: همچنین موکب هایی به نام موکب های سلامت به همراه خیمه های برگزاری روضه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نیز از سوی هیئت های داخل و خارج استان دراین ایام در منطقه ثامن برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار این اقدامات در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز معابر منطقه به ویژه معابر منتهی به حرم مطهر مزین به تصاویر شهدای والا مقام می شوند.

شهردارمنطقه ثامن افزود: همچنین در این ایام طرح پویش من ماسک می زنم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و ستاد امربه معروف و نهی منکر درمجتمع های تجاری و.. اجرا خواهد شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: