سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴ ۵۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KzZh9in2YYg2LTZh9ix2YXYtNmH2K8g2LHZhtqvINmI2KjZiNmKINin2YrYq9in2LHar9ix2Yog2YfYp9mKINi02YfYr9inINiv2LEg2YfYtNiqINiz2KfZhCDYr9mB2KfYuSDZhdmC2K/YsyDYsdinINmF2Yog2q/Zitix2K8=

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

جهان شهرمشهد رنگ وبوی ایثارگری های شهدا در هشت سال دفاع مقدس را می گیرد

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به فضا آرایی و برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس، گفت: جهان شهرمشهد، رنگ وبوی ایثارگری های شهدا در هشت سال دفاع مقدس را می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده در این خصوص، افزود: در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرداری برنامه های متنوعی را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد کرد.

وی اضافه کرد: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا اکران و فضا سازی شهری مناسب با فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت ها و مقاومت های ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس است .

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین قاب تصویر شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس با نام فرستادگان حضرت رضا(ع) به همراه لحظات تاریخی اعزام رزمندگان اسلام به جبهه حق علیه باطل در سطح شهر اکران می شود.

اسماعیل زاده ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقه سراسری کتابخانی با عنوان «دریادل»، تولید فیلم های مستند و کلیپ، راه اندازی کاروان مقاومت مزین به تصاویر شهدا در نقاط مختلف شهر، تقدیراز ورزشکاران و هرکوچه یک حسینیه از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

وی افزود: در کنار این برنامه ها 100تابلو افتخار مزین به تصاویر شهدای گرانقدر سر در منازل شهدا نصب و توسط گروه های مردمی ، بسیجیان و شورای اجتماعی محلات رونمایی و از خانواده معظم شهدا تقدیر خواهد شد.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد به برگزاری همایش جلوه های ایثار اشاره و ادامه داد: در این همایش از رزمندگان و ایثارگران شاخص در حوزه های مختلف تقدیر خواهد شد.

اسماعیل زاده گفت: همچنین در این هفته از شهدای زن هشت سال دفاع مقدس و مادران شهدا تجلیل و جشنواره فیلم برکت و سنگر مجازی نیز در فرهنگسراهای شهرداری مشهد، برگزار می شود.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: