سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۵ ۵۰
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KjZhyDYstmI2K/ZiiDYp9is2LHYp9mKINi32LHYrSDYp9iz2KrZgdin2K/ZhyDYp9iyINiu2YjYr9ix2Ygg2YHZiNix2YrYquKAjNmH2KfZiiDbsduz27cg2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHINqG2YfYp9ix

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد خبر داد؛

به زودی اجرای طرح استفاده از خودرو فوریت‌های ۱۳۷ در منطقه چهار

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد گفت: به زودی با اجرای طرح استفاده از خودرو فوریت‌های ۱۳۷ در کمترین زمان پیگیری و به نتیجه مطلوب می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با اعلام این مطلب، در جلسه با رییس اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد ضمن تشکر و استقبال از اقدامات خلاقانه در مرکز ۱۳۷، اظهار کرد: این منطقه درخواست‌های خرد و جزئی زیادی دارد که با اجرای طرح استفاده از خودروهای فوریت‌های ۱۳۷ در کمترین زمان پیگیری و به نتیجه مطلوب می‌رسد.

وی افزود: اجرای طرح خودرو فوریت‌های 137 در منطقه چهار آغاز شده، مراحل برگزاری مناقصه در این خصوص در حال برگزاری است.

سرپرست شهرداری منطقه چهار بیان کرد: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد پاسخگویی سریعتر به درخواست‌ها و نیازهای شهروندان و افزایش رضایت‌مندی عمومی از مدیریت شهری در این منطقه باشیم. طرح‌های نوآورانه و تازه را نیازمند زمان و همت بیشتری برای نهادینه شدن است. این مهم در مرکز 137 با تعامل بیشتر با مناطق شهرداری مشهد، بررسی ارزیابی‌های متعدد، ارتباط با شورای اجتماعی محلات و انجام نظرسنجی از شهروندان محقق می‌شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: