سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۷:۱۲ ۹۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KfYt9mE2KfYudin2Kog2KLZhNin2YrZhtiv2q/ZiuKAjCDZhdi02YfYryDYsdmI2Yog2LPYp9mF2KfZhtmH4oCM2YfYp9mKINis2YfYp9mG2Yog2KjYp9ix2q/YsNin2LHZiiDZhdmK4oCM2LTZiNiv

رییس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری؛

اطلاعات آلایندگی‌ مشهد روی سامانه‌های جهانی بارگذاری می‌شود

رییس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد گفت: با بارگذاری اطلاعات مربوط به آلاینده‌های مشهد در سامانه‌های جهانی، ورود خوبی به عرصه بین‌المللی شده که در بحث گردشگری، افتخاری برای ما است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید رییس و جمعی از اعضای شورای شهر از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری با بیان اینکه رصد تمام آلودگی‌های سطح شهر، اعم از آلودگی زیست‌محیطی، نوری، صوتی و ... کار بزرگی است که در این مرکز درحال انجام است، اظهارکرد: این کنترل، نقش راه درستی را پیش‌روی ما قرار می‌دهد که وضعیت شهر را روشن می‌کند و براساس آن می‌توان راهکار مناسب را انتخاب کرد.

کریمدادی با بیان اینکه ابتکارات به‌کارگرفته شده در مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی برای کنترل و بروزرسانی دستگاه‌ها در کشور کم‌نظیر است، گفت: تلاش‌های انجام شده در مشهد نمونه است و با بارگذاری اطلاعات شهر در سامانه‌های جهانی، ورود خوبی به عرصه بین‌المللی شده که در بحث گردشگری، افتخاری برای ما است.

رییس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد افزود: مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری علیرغم تعداد نیروهای معدود، عملکرد خوب و قابل تقدیری دارد و لذا ساختار مربوط به این مجموعه باید اصلاح شود.

آدرس کوتاه شده: