سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۱۷
چچ
2KjYp9mK2K8g2K3YsyDZhdi52YbZiNmKINiv2LEg2YPYp9ix2YXZhtiv2KfZhiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDYqNin2LTYrw==

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد؛

باید حس معنوی در کارمندان شهرداری باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر حس معنوی در کارمندان شهرداری و سایر ارگان ها باشد، بسیار خوب است اگر این امر رخ دهد کار جهادی است و برای رضایت خدا انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن منصوریان در جلسه توجیهی آموزشی کاروان خدام الحسین (ع) موکب شهدای شهرداری مشهد مقدس، اظهار کرد: خدا قسمت کرده است تا به زیارت امام حسین (ع) بروید. شما حامل پیام مهربانی و خدمت و کمک ایثار و فداکاری از جان گذشتگی هستید.
وی ادامه داد: سلام ما جا مانده ها و همشهریان خود را که توفیق آن را نداشتند، برسانید. دوستان شما در شورای شهر نسبت به اعزام شما به کربلا اقدامات زیادی انجام دادند و مصوبه ای را در این خصوص لحاظ کردند. روزی شما آن بوده که امروز طلبیده شوید.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: امروز اگر به زیارت امام حسین (ع) طلبیده شده اید یا کار خیری برای خدا انجام داده اید یا قرار است که انجام دهید که توفیق این سفر را پیدا کرده اید.
منصوریان ادامه داد: امروز شما طلبیده شده اید و این بدین معنا است که در وجود شما یک گوهری است، تا در روز و شرایطی به کربلا بروید که بسیاری از افراد نمی ‌توانند بروند. اینکه شما امروز در آستانه سفر به کربلا هستید به پول، ظاهر، ثروت و جایگاه و... ارتباطی ندارد بلکه شما طلب شده اید. خوشا به سعادت شما که امروز طلب شده اید ما به دعای شما نیاز داریم.
وی با بیان اینکه در زمان بازگشت خود به مشهد حس و حال معنوی خود را به این شهر بیاورید،
گفت: همچنین حس فداکاری را در کار خود لحاظ کنید و در روز اول که به سرکار خود باز می‌ گردید حس معنوی را به همکاران خود منتقل کنید.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: اگر حس معنوی در کارمندان شهرداری و سایر ارگان ها باشد، بسیار خوب است اگر این امر رخ دهد کار جهادی است و برای رضایت خدا انجام می شود.
غزاله شهیدی
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0870587031047
Qt: 0.52918696403503