چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • سایت مشهد
چچ
2KjYsdm+2KfZitmKINin2YrYs9iq2q/Yp9mHINmB2LHYs9iq2KfYr9qv2KfZhiDYsdi22Kco2LkpINmI2YramNmHINmH2YHYqtmHINiv2YHYp9i5INmF2YLYr9izINiv2LEg2LnYsdi12Ycg2YXZitiv2KfZhiDYtNmH2K/Ypw==

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد،اعلام کرد؛

برپایی ایستگاه فرستادگان رضا(ع) ویژه هفته دفاع مقدس در عرصه میدان شهدا

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از برپایی ایستگاه فرستادگان رضا(ع) ویژه هفته دفاع مقدس در عرصه میدان شهدا خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری در این خصوص، افزود: ایستگاه فرستادگان رضا(ع) از امروز 31شهریور تا پنجم مهر ماه به مناسبت هفته دفاع مقدس در عرصه میدان شهدا آغاز بکار خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در این ایستگاه یگانهای نظامی و انتظامی ، تشکل های مردمی به همراه اصناف با برپایی غرفه اقدام به نمایش فعالیت های خود در هشت سال دفاع مقدس در کنار دستاوردهایشان طی دوران چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی خواهند کرد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین در این ایستگاه سازمان فرهنگی اجتماعی به همراه فرهنگسرای شهید سلیمانی نیز اقدام به برپایی غرفه کودک، غرفه هنرمندان و غرفه هایی برای روایت گری ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس کرده اند.

منتظری با بیان اینکه در ایستگاه فرستادگان رضا(ع) غرفه ای نیز به ضبط و ثبت خاطرات خانواده معظم شهدا از شهیدان اختصاص یافته است، اظهارکرد: در کنار برپایی غرفه در این ایستگاه هر شب ساعت هفت نیز نمایش آئینی تحت عنوان علمداردر عرصه میدان شهدا اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: ایستگاه فرستادگان رضا(ع) طی هفته دفاع مقدس از ساعت 16 الی 21 برای بازدید زائران و مجاوران دایر خواهد بود.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0724414189657
Qt: 2.0259323120117