چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹ ۶۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • سایت مشهد
چچ
2KjYstix2q/Yqtix2YrZhiDZhdix2YPYsiDZiNin2YPYs9mK2YbYp9iz2YrZiNmGINmD2LTZiNixINiv2LEg2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDYqNmK2YYg2KfZhNmF2YTZhNmKINin2YHYqtiq2KfYrSDYtNivLyDZhdix2KfZg9iyINmI2KfZg9iz2YrZhtin2LPZitmI2YYg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2LjYsdmB2YrYqiDYqtiy2LHZitmCINix2YjYstin2YbZhyDYqtinIDUwINmH2LLYp9ixINmI2KfZg9iz2YYg2LHYpyDYr9in2LHZhtiv

با حضور شهردارجهان شهرمشهد مقدس؛

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور در نمایشگاه بین المللی افتتاح شد/ مراکز واکسیناسیون شهرداری ظرفیت تزریق روزانه تا 50 هزار واکسن را دارند

طی مراسمی، بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نمایشگاه بین المللی جهان شهر مشهد مقدس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امروز و طی مراسمی با حضور سید عبدالله ارجائی شهردار جهان شهر مشهد مقدس، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیران استانی و شهری بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نمایشگاه بین المللی جهان شهرمشهد مقدس افتتاح و برای انجام واکسیناسیون برعلیه ویروس کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرارگرفت.

با توجه به تاکیدات شهردارجهان شهر مشهد مقدس و شورای اسلامی شهر برای در اختیار گذاشتن تمامی ظرفیت های مدیریت شهری مرکز واکسیناسیون شهید سردار سلیمانی با ظرفیت واکسیناسیون روازنه 20 هزار نفر به صورت خودرویی و غیر خودرویی در محل نمایشگاه بین المللی راه اندازی شده است.

درکنار این مرکز 17 محل دیگر نیز از سوی شهرداری برای انجام واکسیناسیون آماده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرارداده شده است.

همچنین برای تسهیل دسترسی شهروندان به محل انجام واکسیناسیون 10 اتوبوس از سوی شهرداری جهان شهر مشهد مقدس، تجهیز و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل خواهد شد، تا به صورت سیار در نقاطی که دسترسی به مراکز واکسیناسیون دشوار است حضور پیدا کنند، این اتوبوس ها ظرفیت انجام روزانه هزار واکسیناسیون را دارا هستند.

گفتنی است مراکز واکسیناسیون شهرداری جهان شهرمشهد مقدس، با ظرفیت روزانه حدود 50 هزارنفر در طول ایام هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت 7 صبح الی 24 فعال خواهند بود.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: