چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰ ۴۵
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • پرتال مشهد
چچ
2KrYstix2YrZgiDYqNmK2LQg2KfYsiA2MCDZh9iy2KfYsSDYr9mI2LIg2YjYp9mD2LPZhiDZg9ix2YjZhtinINio2Ycg2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDYr9ixINiz2YjZhNmHINmF2K/Zitix2YrYqiDYqNit2LHYp9mGINi02YfZitivINmG2KfYtdix2Yog2YXZhti32YLZhyAz

تزریق بیش از 60 هزار دوز واکسن کرونا به شهروندان در سوله مدیریت بحران شهید ناصری منطقه 3

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از تزریق بیش از 60 هزار دوز واکسن کرونا به شهروندان در سوله مدیریت بحران شهید ناصری این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیدرضا رحمانیان در این خصوص، گفت: در راستای سرعت بخشین به روند واکسیناسین شهروندان مشهدی، از 8 خردادماه سال جاری، سوله مدیریت بحران شهید ناصری واقع در بولوار شهید ناصری منطقه سه، برای واکسیناسیون کرونا، تجهیز و به مرکز بهداشت شماره 3 مشهد تحویل شد.

وی افزود: شروع واکسیناسیون در این مرکز از 11 خردادماه بود که تا کنون بیش از 60 هزار دوز واکسن به شهروندان عزیز مراجعه کننده در قالب دوز اول یا دوم تزریق شده است.

شهردار منطقه سه ادامه داد: این مرکز از ساعت 7:30 الی 19:30 فعال است و تا کنون روزانه یک هزار و 300 دوز واکسن به شهروندان تزریق شده است، اما با برداشته شدن محدودیت سنی و تزریق واکسن به شهروندان بالای 18 سال در این مرکز، میانگین تزریق به روزانه دو هزار دوز رسیده است.

لازم به ذکر است تب سنجی شهروندان مراجعه کننده به این مرکز نیز توسط داوطلبین دوام ثامن منطقه سه شهرداری مشهد انجام می شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: