پنجشنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۸ ۷۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KrZg9mF2YrZhCDYqNiu2LTZiiDYp9iyINm+2KfYstmEINi02YfYsSDZhdi02YfYryDYqtmI2LPYtyDYrNin2YXYudmHINmI2LHYsti02YovINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINin2LIg2YjYsdiy2LQg2YfZhdqv2KfZhtmKINmIINmC2YfYsdmF2KfZhtmKINit2YXYp9mK2Kog2YPZhtiv

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبرداد؛

تکمیل بخشی از پازل شهر مشهد توسط جامعه ورزشی/ شهرداری مشهد از ورزش همگانی و قهرمانی حمایت کند

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: جامعه ورزشی می تواند بخشی از پازل شهر مشهد را تکمیل کند و در زمینه گردشگر ورزشی تاثیر گذار باشد همچنین این توانایی وجود دارد که رقابت های بین المللی مهمی در این شهر برگزار شود کمااینکه برنامه ما نیز تبدیل مشهد به پایگاه برگزاری مسابقات آسیایی است که تاکنون به دلیل شرایط کرونایی محقق نشده اما با تلاش های دولت در تامین واکسن حتما در آینده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرزاد فتاحی در نشستی که با حضور شهردار مشهد، عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و جمعی از ورزشکاران استان برگزار شد، اظهار کرد: بخش عظیمی از مشکل ورزش ما، کاهش اعتبارات دولتی و گرایش به سمت حمایت های بخش خصوصی است. درخواست ما از شهرداری مشهد، حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی است تا بدین شکل با مطالعه بیشتر و برنامه ریزی مناسب تر در عرصه های ورزشی اقدام کنیم.

وی افزود: در حوزه جوانان نیز طی دو سه سال گذشته تلاش های زیادی انجام شده است. یکی از دغدغه های ما در این بخش عدم تخصیص حتی یک ریال اعتبارات دولتی است. اگر به هر سازمان مردم نهاد 10 میلیون تومان کمک شود به اندازه پنج برابر هزینه می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: در حال حاضر حدود 300 کارگاه آموزشی در موضوع ازدواج آسان برگزار شده که جزو اقدامات خوبی است که علی رغم محدودیت های کرونایی و مالی در دستور کار قرار گرفته است.

فتاحی خاطرنشان کرد: جامعه ورزشی می تواند بخشی از پازل شهر مشهد را تکمیل کند و در زمینه گردشگر ورزشی تاثیر گذار باشد همچنین این توانایی وجود دارد که رقابت های بین المللی مهمی در این شهر برگزار شود؛ کمااینکه برنامه ما نیز تبدیل مشهد به پایگاه برگزاری مسابقات آسیایی است که تاکنون به دلیل شرایط کرونایی محقق نشده اما با تلاش های دولت در تامین واکسن حتما در آینده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده: