پنجشنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ۷۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KrYtNmD2YrZhCDZg9mF2YrYs9mK2YjZhiDZiNmK2pjZhyDZiNix2LLYtCDZiCDYrNmI2KfZhtin2YYg2KjYsdin2Yog2KfZiNmE2YrZhiDYqNin2LE=

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس خبرداد؛

تشکیل کمیسیون ویژه ورزش و جوانان برای اولین بار

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شهردار جوان و انقلابی شورای ششم، در بدو ورود بر اساس مطالبه‌ای که از مردم در این حوزه احساس می شد، نگاه ویژه‌ای به ورزش و جوانان داشت. بر این اساس، با مشورت اعضای شورا، کمیسیون ویژه‌ای را به عنوان کمیته کمیسیون ویژه ورزش و جوانان به عنوان اولین بار در بین تمامی شهرها تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدحسین علوی مقدم در نشستی که با حضور شهردار مشهد، مدیر کل حوزه ورزش و جوانان خراسان رضوی و جمعی از ورزشکاران استان برگزار شد، اظهار کرد: شهردار جوان و انقلابی شورای ششم، در بدو ورود بر اساس مطالبه‌ای که از مردم در این حوزه احساس می شد، نگاه ویژه‌ای به ورزش و جوانان داشت. بر این اساس، با مشورت اعضای شورا، کمیسیون ویژه‌ای را به عنوان کمیته کمیسیون ویژه ورزش و جوانان به عنوان اولین بار در بین تمامی شهرها تشکیل شد.

وی با تاکید بر اینکه نگاه شورای ششم به ورزش عمیق است و مطالعات خوبی در این زمینه انجام شده است، افزود: به دنبال این هستیم که نگاه نامتوازنی که به جوانان و ورزش بوده را تبدیل به نگاهی متوازن ، نظام مند و عادلانه در فضاهای ورزشی تبدیل کنیم. به همین دلیل جلسات خوبی با نخبگان و اساتید و پیشکسوتان ورزش داشته ایم و به دنبال این هستیم که فضای ورزشی را طبق توصیه آیت الله علم الهدی با شیبی به سمت حاشیه شهر، گسترش دهیم.

علوی مقدم با بهره‌گیری از سخنان رهبری گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری درباره احیای ورزش محله با محوریت مردم، معتمدین و شورای اجتماعی محلات تاکید دارند ما نیز سعی در احیای ظرفیت ها و پتانسیل خوب محلات، به خصوص محلات حاشیه شهر خواهیم داشت زیرا این ظرفیت ها حتما می تواند به ورزش حرفه‌ای ما کمک کند.

عضو شورای شهر، نگاه شورای ششم به ورزش همگانی را نیز ویژه خواند و درباره ورزش قهرمانی خاطرنشان کرد: با توجه به سابقه خودم در زمینه ورزش قهرمانی، کاملا به این موضوع اشراف دارم و به دنبال آن هستیم که نگاهی نظامند و عدالت محور در شورا و ورزش حاکم شود تا در این چهار ساله شورای جوان و انقلابی و جهادی بتواند در این حوزه نگاه ویژه خود را به صورت کرامت محوری نهادینه کند.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده: