پنجشنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ۴۵
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2YXYtNin2LHZg9iqINiv2LEg2KLZhdin2K/Zh+KAjNiz2KfYstmKINmF2K/Yp9ix2LMg2YXZhti32YLZhyDahtmH2KfYsSDYqNix2KfZiiDYp9iz2KrZgtio2KfZhCDYp9iyINmF2YfYsSAxNDAw

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد خبر داد؛

مشارکت در آماده‌سازی مدارس منطقه چهار برای استقبال از مهر 1400

سرپرست شهرداری منطقه چهار از اجرای اقدامات ویژه و کمک به آماده‌سازی مدارس محدوده خدماتی شهرداری این منطقه برای استقبال از مهر 1400 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با بیان این خبر، اظهار کرد: ارتقا سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح منطقه، ایمن‌سازی معابر، بازپیرایی فضای سبز، بهسازی و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مدارس از اهداف اجرای طرح استقبال از مهر است.

وی با بیان اینکه این طرح هرساله در آستانه بازگشایی مدارس با جدیت اجرا می شود، افزود: شهرداری این منطقه طی سال‌های اخیر ارتباط مؤثری با مدارس داشته است به طوری که بیشتر مدارس سطح منطقه از خدمات شهرداری در حوزه‌های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، فضای سبز و فرهنگی و اجتماعی بهره‌مند شده‌اند.

سرپرست شهرداری منطقه چهار بیان کرد: مدارس از مهم‌ترین و مؤثرترین بسترهای توسعه فرهنگ شهروندی هستند که سعی داریم با اجرای این خدمات در نخستین روز ماه مهر، محیطی زیبا و آرام برای حضور دانش‌آموزان در سطح منطقه ایجاد کنیم.

ذبیحی شست و شوی مدارس و رنگ‌آمیزی جداول جهت ایجاد فضایی پاک به دور از آلاینده‌ها را از فعالیت‌های این منطقه جهت استقبال از مهر دانست و گفت: در این راستا پس از بررسی درخواست مدارس و نیازسنجی صورت گرفته توسط اداره خدمات شهری شهرداری منطقه چهار، مدارس شست و شو و جداول آن رنگ‌آمیزی شدند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: