شنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸ ۱۵۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YfZhdin2YrYtCDYrNin2YXYp9mG2K/ar9in2YYg2KfYsdio2LnZitmGINiv2LEg2YXYs9mK2LEg2YXZitiv2KfZhiDZgdix2K/ZiNiz2Yog2KrYpyDYrdix2YUg2YXYt9mH2LE=

معاون شهردارمشهد و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی اعلام کرد؛

برگزاری همایش جاماندگان اربعین در مسیر میدان فردوسی تا حرم مطهر

معاون شهردارمشهد و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی از برگزاری همایش جاماندگان اربعین در مسیر میدان فردوسی تا حرم مطهر با برپایی ایستگاه ها و موکب های سلامت محور خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری در این خصوص، افزود: با توجه به اینکه امسال همانند سال گذشت به علت شیوع بیماری کرونا امکان سفرعلاقمندان وعاشقان اباعبدالله الحسین(ع) به عراق و پیاده روی مسیر نجف تا کربلا و دیگر محورها در ایام اربعین میسر نیست؛ همایش جاماندگان حسینی در مشهد برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: در چهارچوب این همایش مسیر میدان فردوسی تا میدان شهدا و از میدان شهدا تا حرم مطهر رضوی به طول پنج کیلومتر تحت عنوان معبر حسینی برای پیاده روی جاماندگان اربعین و زیارت امام رضا(ع) به نیابت از کربلا با مشارکت هیئت های مذهبی آماده سازی خواهد شد.

معاون شهردارمشهد و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی تصریح کرد: در معبر حسینی، حد فاصل میدان فردوسی تا حرم مطهر موکب ها و ایستگاه های سلامت محور با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به خدمات رسانی به زائران خواهند کرد.

منتظری ادامه داد: این محور در روز اربعین از ساعت 8صبح تا 20برای پیاده روی زائران و جاماندگان کربلا به سمت حرم مطهر حضرت رضا(ع) با نواهای حسینی و خدمات رسانی ایستگاه ها و موکب های خدمات رسان آماده خواهد بود.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: