یکشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۶ ۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KLYs9mB2KfZhNiqINmF2LnYp9io2LEg2K7Yp9mD2Yog2K/YsSDYp9mI2YTZiNmK2Kog2KjZiNiv2KzZhyAxNDAxINi02YfYsdiv2KfYsdmK

رییس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس؛

آسفالت معابر خاکی در اولویت بودجه 1401 شهرداری

رییس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شهرداران مناطق حاشیه شهر باید معابر خاکی سطح منطقه خود را احصاء کنند تا اعتبارات لازم برای آسفالت در اصلاح بودجه امسال و یا بودجه سال 1401 لحاظ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدابراهیم علیزاده در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر از سطح این منطقه، اظهارکرد: زیبنده مشهدالرضا(ع) نیست که خیابان‎‌های خاکی و فاقد آسفالت داشته باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در سطح منطقه چهار برخی معابر به تازگی آسفالت شده است، افزود: مدیریت شهری باید تلاش کند که زیرسازی‌ها و جدول‌گذاری‌های مورد نیاز در معابر خاکی، به‌ویژه در حاشیه شهر هرچه سریعتر اجرایی شود.

رییس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای شهر مشهد بیان کرد: آسفالت معابر مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌شهر باید در اولویت‌های شورای شهر و شهرداری قرار گیرد تا بتوانیم شرایط را ساماندهی جدی‌تری بدهیم.

علیزاده تاکید کرد: شهرداران مناطق دارای بافت‌های کم‌برخوردار و حاشیه‌شهر باید در اسرع وقت معابر خاکی و فاقد آسفالت را احصاء کنند تا در برنامه مدیریت شهری قرار گیرد.

وی افزود: اعتبارات مورد نیاز این امر می‌تواند در خوش‌بینانه‌ترین حالت در اصلاح بودجه سال جاری و در غیر اینصورت، در اولویت بودجه سال 1401 قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده: