دوشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KfYs9iq2YLYsdin2LEg27LbtduwINmG2YHYsSDZvtin2YPYqNin2YYg2K/YsSDZhdiz2YrYsSDZvtmK2KfYr9mHINix2YjZiiDYstin2KbYsdin2YYvINmG2LXYqCDbs9u3INin2YTZhdin2YYg2LTZhdiz2Yc=

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

استقرار ۲۵۰ نفر پاکبان در مسیر پیاده روی زائران/ نصب ۳۷ المان شمسه

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از استقرار ۲۵۰ نفر پاکبان در مسیر پیاده روی زائران خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محسن رهنمایی با بیان این خبر، اظهار کرد: همه ساله شهر مشهد در ایام اربعین حسینی میزبان عاشقان و دلدادگانی است که با پای پیاده جهت عرض تسلیت و ارادت به حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مشرف می شوند.

وی افزود: در همین راستا امروز قریب بر ۲۵۰ نفر نیروی پاکبان مازاد بر میزان همیشگی در مسیر پیاده روی زائران و مجاوران مستقر شدند و سه وضو خانه نیز در مسیر جهت سهولت زائران آماده سازی شده است.

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین جهت تسهیل مسیر های رفت و آمد ۴۰ نیرو سدمعبر و پنج خودرو گشت نیز در این مسیر ها مستقر شده اند.

رهنمایی با اشاره به فضاآرایی های انجام شده در مسیر های تشرف زائران و مجاوران به بارگاه منور رضوی، خاطرنشان کرد: نصب ۳۷ المان شمسه، ۱۵ چراغ گوبو، استقرار پنج تانکر شست و شو و چهار خودرو جارو و نظافت از دیگر اقدامات انجام شده توسط معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد است.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0158632596334
Qt: 1.8724567890167