سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ۱۰۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2KrYs9mH2YrZhCDYr9ixINmB2LHYotmK2YbYryDZhti42KfYsdiqINiu2K/Zhdin2Kog2LTZh9ix2Yog2KjYpyDZvtmK2KfYr9mHINiz2KfYstmKINmG2LPYrtmHINmF2YjYqNin2YrZhNmK

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبرداد؛

تسهیل در فرآیند نظارت خدمات شهری با پیاده سازی نسخه موبایلی

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از پیاده سازی نسخه موبایلی ناظرین عالی در سامانه مبنا جهت نظارت شفاف تر بر عملکرد منطقه و پیمانکاران خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان با بیان مطلب، اظهار کرد: نسخه موبایلی ناظرین عالی با هدف ارزیابی و نظارت بر خدمات شهری مناطق در سامانه مبنا پیاده سازی شده است.

وی ادامه داد: ناظر عالی پس از امتیاز دهی شاخص های ارزیابی اقدام به ارسال اطلاعات از نسخه موبایلی به سامانه مبنا کرده و پس از طی فرآیند، ارزیابی های روزانه منجر به ارزیابی ماهانه و تهیه گزارشات آماری جهت تصمیم گیری های مدیریتی می شود.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد افزود: رتبه بندی مناطق در حوزه خدمات شهری با ارزیابی آیتم هایی مانند رفت و روب مکانیزه، جمع آوری زباله، شست و شوی ایستگاه های اتوبوس و ... باعث ارتقا کیفیت خدمات شهری و نهایتاً کسب رضایت شهروندی خواهد شد.

رجائیان خاطرنشان کرد: گفتنی است این نرم افزار طی مدت دو ماه و نیم و با همکاری اداره نظارت و ارزیابی حوزه معاونت خدمات شهری به بهره برداری رسید. همچنین تا قبل از پیاده سازی نسخه موبایلی ناظرین عالی، این ارزیابی به صورت دستی انجام گرفته است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: