چهارشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ ۵۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
  • سایت مشهد
چچ
2KzYp9io2KzYp9mK2YogOTkw2YfYstin2LEg2YXYs9in2YHYsSDYp9iyINi32LHZitmCINm+2KfZitin2YbZhyDZh9in2Yog2YXYs9in2YHYsdio2LHZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDYr9ixINi02YfYsdmK2YjYsQ==

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

جابجایی 990هزار مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری در شهریور

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، گفت: طی شهریور ماه امسال بیش از 990 هزار مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری به مشهد وارد و یا از این شهر خارج شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در این خصوص، افزود: براساس آمار از اول تا 31 شهریورماه امسال 997هزار677 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری جابجا شده اند.

وی اضافه کرد: این درحالی است که از ابتدا تا 31شهریور سال گذشته یک میلیون و 24هزارو 144 مسافر از طریق پایانه های مسافربری به شهر مشهد وارد و یا از این شهر خارج شده اند.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: مقایسه این دو آمار نشان می دهد که میزان جابجایی مسافر در شهریور1400 نسبت به شهریور 99 حدود 3درصد کاهش داشته است.

قربانی ادامه داد: ابتدا توصیه می شود تا مردم از انجام سفرهای غیر ضروری خود داری کنند، اما در صورت ضرورت انجام سفر مسافران باید با توجه به ممنوعیت فروش بلیت در پایانه ها، بلیت خود را قبل از مراجعه به پایانه از درگاه های اینترنتی و یا آژانس های مسافرتی تهیه کنند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: