پنجشنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰ ۸۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2LPZiNmF2YrZhiDYr9mI2LHZhyDYp9iyINix2YjZitiv2KfYr9mH2KfZiiDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YXZitin2YYg2YXYr9iqINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2K3Yp9mEINio2LHar9iy2KfYsdmKINin2LPYqg==

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد؛

سومین دوره از رویدادهای برنامه میان مدت شهرداری مشهد در حال برگزاری است

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد ضمن اشاره به فرآیند تدوین برنامه میان مدت 1401-1404 شهرداری از برگزاری سومین دوره از رویدادهای برنامه میان مدت با موضوع شهرسازی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای فرآیند تدوین برنامه میان مدت ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴ شهرداری، دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد با همکاری گروه شهر خلاق اقدام به برگزاری رویداد های خلاقانه به منظور شناسایی مسائل و راهکارهای خلاقانه برای حل این مسائل کرده است.

وی افزود: گروه هایی متشکل از همکاران متخصص حوزه تخصصی، اعضای شورای اجتماعی محلات و سایر همکاران علاقه مند شهرداری به مدت دو روز (هفت و هشت مهر 1400) ضمن آشنایی با فرآیند برنامه ریزی تعاملی اقدام به گفت وگو در خصوص موضوعات مشخص شده برای هر گروه می کنند.

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد بیان کرد: در این مدل اعضا تیم باید در ابتدا نسبت به شناسایی کلیه ذی نفعان و قوانین، مقررات و اسناد ملاک عمل اقدام و در مرحله بعد از منظر کلیه ذی نفعان مسائل مربوطه را شناسایی و پس از توصیف وضع مطلوب، اهداف راهبردی و سیاست های اجرایی خود را پیشنهاد داده و در نهایت اقدامات اساسی و پروژه های مربوطه را تعریف کنند.

بارانی خاطرنشان کرد: در مرحله بعد تیم ها هشت روز زمان خواهند داشت تا در صورت تمایل به منظور گفت و گو و تدقیق هر چه بیشتر مسائل و راهکارهای پیشنهادی خود جلسات تکمیلی تشکیل دهند و در نهایت پس از تکمیل فرم های تدوین شده از پیشنهادات خود در جلسه اختتامیه دفاع و داوران تیم برتر را انتخاب می کنند.

وی اضافه کرد: پس از پایان این رویداد گروه برتر معرفی و از آنان تقدیر می شود. همچنین در انتها فرم های تکمیل شده در اختیار کارگروه های تخصصی تدوین برنامه به منظور بررسی و استفاده در برنامه میان مدت ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴ قرار می گیرد.

گفتنی است تاکنون دو رویداد «حمل و نقل شهری» و «زیست پذیری و تاب آوری شهری» برگزار شده و در حال حاضر رویداد «شهرسازی» در حال برگزاری است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: