دوشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹ ۵۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • محرم و صفر 1400
چچ
2YXYs9in2KjZgtmHINiu2KfYt9ix2Ycg2YbZiNmK2LPZiiDYqNmHINix2LPZhSDZh9mF2LPYp9mK2q/Zig==

به همت اداره شوراهای اجتماعی محلات به مناسبت روزهای آخر ماه صفر اجرا می ‌شود؛

مسابقه خاطره نویسی به رسم همسایگی

اداره شوراهای اجتماعی محلات به مناسبت روزهای آخر ماه صفر، مسابقه خاطره نویسی تحت عنوان «به رسم همسایگی» را برای شهروندان علاقه ‌مند به موضوعات زیارت و آداب میزبانی برگزار می ‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسابقه خاطره نویسی «به رسم همسایگی» ویژه شهروندان وعلاقه ‌مندان به روایت نگاری و خاطره‌ نویسی برگزار می‌ کند. این مسابقه با موضوع خاطره‌ های پیرامون مقوله زیارت و میزبانی در دهه آخر صفر از تاریخ ۱۳ مهرماه آغاز می‌ شود.

برمبنای این گزارش، ارتقا تمدن اسلامی و افزایش تعلق و همبستگی اجتماعی، زیارت و آداب همسایگی و ارتقا هویت ایرانی از محورهای این مسابقه به شمار می ‌آیند. همچنین ذکر زمان، محل و موقعیت در خاطره ثبت شده حائز اهمیت است.

مسابقه خاطره نویسی فوق از تاریخ ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۲۳ مهرماه ادامه خواهد داشت. علاقه ‌مندان می ‌توانند برای شرکت در این مسابقه، فایل word اثر خود را که حداقل حاوی ۵۰۰ و حداکثر ۲۰۰۰ کلمه است به نشانی mahallat.mashhad97@gmail.com یا از طریق پیام‌رسان واتساپ به شماره ۰۹۱۵۰۷۳۸۹۵۱ ارسال کنند.

گفتنی است که خاطره ارسالی نباید در هیچ رسانه ‌ای منتشر شده باشد؛ هر شرکت کننده می‌ تواند نهایتا یک اثر در یکی از محورهای مسابقه به نشانی‌های قید شده ارسال کند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: