دوشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۶:۱۰ ۱۰۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • اخبار مرکز 137
  • اجتماعی و فرهنگی
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZvtmI2YrYtCDZh9mF2Ycg2K7Yp9iv2YUg2KfZhNix2LbYp9mK2YrZhSDYr9ixINin2K/Yp9ix2Ycg2KfYsdiq2KjYp9i32KfYqiDZhdix2K/ZhdmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINmF2LHZg9iyMTM3

صبح امروز انجام شد؛

اجرای پویش همه خادم الرضاییم در اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز137

صبح امروز پویش "همه خادم الرضاییم" با حضور خادمین حرم مطهر رضوی در اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز 137 اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، همزمان با فرارسیدن روزهای پایانی ماه صفر و نزدیک شدن به ایام شهادت امام رضا(ع)، پویش بزرگ "همه خادم الرضاییم" در سراسر کشور در حال اجراست.
براساس این پویش بزرگ، خدمت جغرافیا ندارد، دور یا نزدیک، در هر جامه و هر جایگاهی به نیت همان 8 ساعت خدمت مرسوم به شهروندان، می‌شود خادم امام رضا (ع) بود.
در همین راستا صبح امروز خادمین حرم مطهر رضوی با حضور در اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز 137 و اهدای پرچم مزین به نام حضرت ثامن الحجج (ع) و تابلوی منقش به لوگوی پویش بزرگ "همه خادم الرضاییم" به این مرکز، ضمن اجرای این پویش بزرگ، از خدمات مرکز 137 به زائرین و مجاورین آقا علی بن موسی الرضا (ع) قدردانی کردند.
در این مراسم ضمن نوحه خوانی توسط خادمین آستان قدس رضوی، بسته های متبرک این آستان در بین کارکنان اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز 137 توزیع شد.
کاظم پورکویر، سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز 137 در حاشیه این مراسم گفت: خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) توفیقی بزرگی است که نصیب تمامی خدمتگزاران در مشهد مقدس شده و باید شکر این نعمت بزرگ را به جا آورد.
وی ضمن اشاره به خدمات اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مرکز 137 طی شش ماهه اول سال 1400، بیان کرد: از ابتدای سال جاری بیش از 353 هزار تماس توسط مجاورین وزائرین با این مرکز برقرار گردیده است که سعی شده در کمترین زمان ممکن و بهترین نحو به درخواست ها پاسخگویی شود.

آدرس کوتاه شده: