سه شنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • اجتماعی و فرهنگی
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXZhtiz2KzZhSDYqNix2YbYp9mF2YfigIwg2YfYp9mKINiv2YfZhyDYotiu2LEg2LXZgdixINiq2YjYs9i3INiz2KfYstmF2KfZhiDZgdix2YfZhtqv2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8vINit2YXYp9mK2Kog2LTZiNix2Kcg2KfYsiDZh9mK2KbYqiDZh9inINmIINmF2YjZg9ioINmH2KfZiiDZg9mFINio2LHYrtmI2LHYr9in2LE=

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

برگزاری منسجم برنامه‌ های دهه آخر صفر توسط سازمان فرهنگی شهرداری مشهد/ حمایت شورا از هیئت ها و موکب های کم برخوردار

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برنامه‌ های دهه پایانی ماه صفر با همکاری و همراهی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با انسجام بسیار خوبی در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجه الاسلام حسن منصوریان در حاشیه بازدید از مواکب میدان توحید تا حرم مطهر رضوی ضمن عرض تسلیت ایام دهه پایانی ماه صفر، اظهار کرد: در برنامه‌ های دهه آخر صفر مردم از معبر‌هایی به سمت حرم رضوی هدایت می‌شوند که پیاده‌روی و عزاداری بهتری را انجام دهند.
وی با اشاره به فعالیت‌های خوب سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، بیان کرد: در مسیر‌های منتهی به حرم مطهر امام رضا(ع) ایستگاه‌ها و موکب‌هایی وجود دارند تا با ایجاد حال و هوایی خاص، مردم به حرم مشرف شوند.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه این روزها همه مشهدی ها میهمان دارند، ادامه داد: ایام شهادت امام رضا(ع) از گذشته در بین مشهدی‌ها معروف بوده و همین واقعیت، وظیفه ما را برای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر سنگین تر کرده است.

منصوریان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی نیز تصریح کرد: اصل اول ما در حمایت از مراسمات عزاداری دهه آخر صفر، حفاظت از جان مردم با رعایت پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی است.

وی با بیان این که هر ایستگاه، موکب و هیئتی را که در این زمینه از منابع مالی کمتری برخوردار باشد، حمایت خواهیم کرد، تصریح کرد: همچنین سعی ما بر این است که اولویت حمایت‌‌ها، رعایت موازین بهداشتی و پخش ماسک و مواد ضدعفونی باشد.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه جانمایی برای موکب‌ها با شرط رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی بوده است، عنوان کرد: باتوجه به حضور پرتعداد زائران امام هشتم(ع)، شرایطی را برای رفاه حال این عزیزان فراهم خواهیم کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.8922293980916
Qt: 3.2529826164246