چهارشنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸ ۵۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2LHYp9mHINin2YbYr9in2LLZiiDYr9mIINi62LHZgdmHINi02KfYsdqYINmF2YjYqNin2YrZhCDZiCDZhti12Kgg2KfZvtmE2YrZg9mK2LTZhiDYtNmH2LHZhdmGINio2LHYp9mKINiy2KfYptix2KfZhiDZiCDZhdis2KfZiNix2KfZhiDYr9ixINmF2YrYr9in2YYg2LTZh9iv2Kc=

در روزهای پایانی ماه صفر انجام شد؛

راه اندازی دو غرفه شارژ موبایل و نصب اپلیکیشن شهرمن برای زائران و مجاوران در میدان شهدا

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد از راه اندازی دو غرفه ارائه خدمات شارژ موبایل و نصب نرم افزار در میدان شهدا برای زائران و مجاوران درایام پایانی صفر خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان در این خصوص، گفت: در جهت گسترش استفاده زائران و مجاوران از خدمات هوشمند شهرداری مشهد این سازمان با پرپایی دوغرفه در عرصه میدان شهدا نسبت به خدمات رسانی به زائران و مجاوران اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: در این دو غرفه شرایط شارژ تلفن همراه و نصب نرم افزار شهروندی «شهرمن»بر گوشی های همراه زائران و مجاوران فراهم شده است که می توانند با نصب نرم افزار «شهرمن» از تخفیفات آن استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد تصریح کرد: در کنار نصب رایگان و امکان شارژ موبایل، دستگاه تعاملی پایگاه دانش نیز در این غرفه ها استقرار یافته که زائران و مجاوران می توانند با پاسخ دادن به سئوالات درج شده در این پایگاه از کد تخفیف بهرمند شوند.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: