چهارشنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۳۳ ۶۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
  • محرم و صفر 1400
چچ
2b7YsNmK2LHYtCDYtNio2KfZhtmHINix2YjYstmKINiu2YjYr9ix2YjZh9in2Yog2KjYp9ix2Yog2YfZitii2Kog2YXYsNmH2KjZiiDYr9ixINiq2YjZgtmB2q/Yp9mHINmH2KfZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZig==

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

پذیرش شبانه روزی خودروهای باری هیآت مذهبی در توقفگاه های شهرداری

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از آمادگی توقفگاه های ناوگان باری زیرنظر این سازمان برای پذیرش شبانه روزی خودروهای باری هیآت مذهبی در ایام شهادت امام مهربانی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به هیآتی که روزهای پایانی صفر را برای عزاداری در مشهد می گذرانند، گفت: علاوه بر افزاش فعالیت و آمادگی کامل زیرساخت های توقفگاهی، گشت های ویژه سازمان با سختگیری بیشتری خودروهای باری سنگین که مقصد آن ها شهر مشهد نیست را به کنارگذر شمالی هدایت می کنند.

وی ادامه داد: برای سهولت عبور و مرور کاروان های شهری نیز، گشت های ویژه سازمان با همکاری پلیس راهور با خودروهای باری که در معابر شهری اقدام به پارک می کنند، برخورد می کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری مشهد افزود: در هسته مرکزی شهر و اطراف حرم مطهر نیز نظارت و کنترل دقیقی بر تردد خودروهای باری اعمال شده است تا از شدت ترافیک کاسته شود.

آدرس کوتاه شده: