پنجشنبه, ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰ ۷۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • محرم و صفر 1400
چچ
2YXZiNin2YPYqCDZhdmG2KrZh9mKINio2Ycg2K3YsdmFINix2LbZiNmK2Iwg2K3YsyDZiCDYrdin2YQg2K7ZiNio2Yog2KfZitis2KfYryDZg9ix2K/ZhyDYp9iz2Ko=

عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛

مواکب منتهی به حرم رضوی، حس و حال خوبی ایجاد کرده است

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موکب شمس الشموس که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد تشکیل شده و مواکب دیگر حس و حال خوبی را به افراد انتقال می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در حاشیه بازدید از ایستگاه مرکزی استقبال از زائران پیاده و موکب شمس الشموس ضمن تسلیت ایام، اظهار کرد: فلسفه شکل‌گیری مشهد وجود مقدس امام رضا(ع) به عنوان کانون نور بوده و اعتقاد ما این است که شهر مشهد ایوان و حرم امام مهربانی‌ها است.

وی افزود: ما در مجموعه مدیریت شهری به عنوان خادم امام رضا(ع) در حال فعالیت هستیم؛ همچنین همه مشهدی ها به نوعی خادمی حضرت را انجام می‌دهند.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورا شهر مشهد بیان کرد: خدمات بسیار خوبی در مجموعه شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد ارائه می‌شود که باید سال به سال، حجم و کیفیت این خدمات بهتر شود.

حسامی با بیان اینکه در عتبات عالیات چندین سال است که شهرداری مشهد در قالب ستاد اربعین حسینی خدمات مختلفی رو ارائه می‌دهد، عنوان کرد: اربعین رویدادی توحیدی است که از مسیر امامت می گذرد در حجم میلیونی برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه شده: