پنجشنبه, ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲ ۱۴۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KjYp9iy2K/ZitivINi02YfYsdiv2KfYsSDYrNmH2KfZhiDYtNmH2LHZhdi02YfYryDYp9mE2LHYttinKNi5KSDYp9iyINin2YrYs9iq2q/Yp9mHINmH2KfZiiDYp9iz2KrZgtio2KfZhCDYp9iyINiy2KfYptixINmIINmF2K3ZhCDZh9in2Yog2KfYs9mD2KfZhg==

همزمان با حضور زائران ایام پایانی صفر انجام شد؛

بازدید شهردار جهان شهرمشهد الرضا(ع) از ایستگاه های استقبال از زائر و محل های اسکان

شهردارجهان شهر مشهد الرضا(ع) در راستای ارائه خدمات هرچه مناسب تر به زائران و عزاداران رضوی از ایستگاه های زائر و اماکن اسکان آماده شده از سوی شهرداری در نقاط مختلف شهر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی شب گذشته و همزمان با شب شهادت امام رضا(ع) ابتدا در محل ایستگاه استقبال از زائر منطقه هفت واقع در ورودی شهر از سمت جاده نیشابور حاضر و از روند خدمات رسانی به زائران بازدید کرد.

وی سپس از بوستان و کمپ زائر پذیر غدیر نیز بازدید و بر ارائه خدمات مناسب اسکان به ویژه در اختیار گذاشتن پتو به همراه ماسک و وعده غذایی به زائران اسکان یافته در بوستان غدیر تاکید کرد.

شهردارجهان شهرمشهدالرضا(ع) در ادامه از مکان های اسکان آماده شده در سوله های بحران و سالن های ورزشی منطقه سه و چهار نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی این اماکن به زائران امام مهربانی ها قرارگرفت.

سید عبدالله ارجائی که در جلسات هماهنگی ستاد استقبال از زائران بر این نکته که هیچ زائری نباید شب بدون اسکان بماند، تاکید کرده بود، از ورودی های مختلف شهر از جمله ورودی مشهد از مسیر شمال و ایستگاه زائر منطقه دوازده واقع در سه راه فردوسی بازدید کرد.

وی همچنین در ادامه در بازدیدی که با حضور محمد صادق براتی معاون هماهنگی امور زائرین استاندار خراسان رضوی انجام شد، در مراکز اسکان موقت زائران که از سوی شهرداری مشهد در ساختمان های مدیریت شهری در میدان شهدا آماده شده بود دیدن و بر ارائه هرچه بهتر خدمات به مهمانان امام رضا(ع) تاکید کرد.

گفتنی است که در مراکز اسکان موقت شهرداری مشهد، پتو، وعده غذای گرم، ماسک، چای و سایر ملزومات لازم در اختیار زائران قرار داده می شد.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: