پنجشنبه, ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۲۸ ۷۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KfYsdin2KbZhyDYrtiv2YXYp9iqINin2LPZg9in2YYg2KfYtti32LHYp9ix2Yog2KjZhyDYstin2KbYsdin2YYg2KjYpyDYqtmI2KzZhyDYqNmHINio2LHZiNiv2Kog2YfZiNin2Yog2LTZh9ixINmF2LTZh9iv

قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد؛

ارائه خدمات اسکان اضطراری به زائران با توجه به برودت هوای شهر مشهد

قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد از ارائه خدمات اسکان اضطراری به زائران علی بن موسی الرضا(ع)، با فعالسازی ۸ مرکز اسکان برای زائران مشرف شده به مشهدالرضا با خودروی شخصی و ۶ مرکز اسکان زائران پیاده با توجه به کاهش شدید دمای هوای مشهد و سرمای شبانه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به کاهش قابل توجه دمای هوا به ویژه دمای شبانه طی روزهای اخیر در کلانشهر مشهد، و ورود بالغ بر ۶ هزار نفر زائر پیاده در ایام شهادت امام رضا(ع) به مشهد، با هماهنگی‌های صورت گرفته با کلیه بخش های مدیریت شهری در مجموع ۱۴ مرکز اسکان اضطراری برای ارائه خدمت به زائران رضوی فراهم شده است.

وی افزود: به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به زائران، در مجموع بیش از ۲۷۰ نفر از نیروهای رفع سد معبر جهت تکریم زائران و هدایت آنها به این مراکز اسکان به صورت آماده باش مشغول خدمت رسانی هستند.

یعقوبی ادامه داد: این مراکز ظرفیت ارائه خدمت به بیش از ۱۰ هزار زائر را دارند که شب گذشته بیش از ۴۰۰۰ نفر از زائران در این مراکز اسکان داده شدند و با هماهنگی های صورت گرفته این مراکز به صورت مکرر توسط نیروهای خدمات شهری نظافت و ضد عفونی می شوند.

قائم مقام ستاد مناسبت ها خاطرنشان کرد: با توجه به سرمای هوا در این مراکز، امکانات رفاهی و سیستم گرمایشی تعبیه شده است و تلاش شده تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی خدمت رسانی مطلوبی به زائران حریم مطهر رضوی صورت گیرد، تا هیچ کدام از زائران امام مهربانی ها در این ایام بدون اسکان نباشد.

آدرس کوتاه شده: