جمعه, ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KrYtNix2YrYrSDYp9mC2K/Yp9mF2KfYqiDYs9in2LLZhdin2YYg2K/YsSDYp9mK2KfZhSDZvtin2YrYp9mG2Yog2K/Zh9mHINmF2KfZhyDYtdmB2LE=

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبرداد؛

تشریح اقدامات سازمان در ایام پایانی دهه ماه صفر

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد اقدامات این سازمان در ایام پایانی دهه ماه صفر را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی درخصوص اقدامات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در ایام آخر ماه صفر ۱۴۰۰، اظهار کرد: از جمله اقدامات اولین این سازمان در ایام دهه پایانی صفر می توان به سیاه پوشی فروشگاه‌های شهرما، بازارهای میوه و تره بار، کیوسک ها و ایست کارها و ساختمانهای اداری اشاره کرد.

وی افزود: برپایی موکب پایگاه بسیج سازمان در بزرگراه پیامبر اعظم(ص)، برپایی ایستگاه صلواتی در دو ایست کار میدان فردوسی و سیدی و اجرای تواشیح مناسبتی در فروشگاه های منتخب شهرما از دیگر اقدامات انجام شده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین ۳۰ درصد تخفیف در کالاهای مورد نیاز شهروندان برای نذورات در نظر گرفته شد و اقلام تنظیم بازار ( برنج هندی، شکر) در فروشگاه‌های شهرما عرضه شده است.

رضوی با اشاره به تولید آب معدنی با برند جهان شهر برکت و کرامت برای هیات ها و مواکب به تعداد۱۵۰ هزار خاطر نشان کرد: مشارکت در برگزاری مراسم دهه آخر صفر با هیات (در اختیار گذاشتن فضای بازارها)، اکران مناسبتی ظرفیت تجاری بیلبوردهای سطح شهر، اکران کلیه تلویزیون های شهری شامل سینما هویزه و آفریقا، ستاد احیا، آستان قدس و تجاری، اکران تلویزیون های داخل واگن قطار شهری از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی اضافه کرد: همچنین کاور کارگاه های ساختمانی عمده و میدان ۱۵ خرداد و تعدادی از بیلبوردهای تجاری بزرگراه پیامبراعظم(ص) (شرکت گلریز-قطعات محوری خراسان-شرکت الوان-تیراژه ماشین)با هزینه کارخانجات برای اولین بار اکران شده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: در نهایت تهیه اقلام سازمان فرهنگی و اجتماعی شامل ۱۲۰ کارتن قند(۶۰۰کیلو)، ۱۰۰هزار عدد لیوان، ۱۵۰ کیلو چای و سه تن شکر از دیگر اقدامات سازمان در ایام پایانی صفر است که می توان به آن اشاره کرد.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2854439417521
Qt: 2.3843882083893