شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴ ۷۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYqNmK2LQg2KfYsiAyMDAg2K/Ysdiu2YjYp9iz2Kog2LTZh9ix2YjZhtiv2Yog2YXYsdio2YjYtyDYqNmHINmB2LbYp9mKINiz2KjYsiDYr9ixINmF2LnYp9io2LEg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2YcgMg==

سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد خبرداد؛

اجرای بیش از 200 درخواست شهروندی مربوط به فضای سبز در معابر سطح منطقه 2

سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از اجرای بیش از 200 درخواست شهروندی مربوط به فضای سبز در معابر سطح منطقه 2 خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کاظم پورکویر با بیان این خبر، اظهار کرد: بیش از 200 درخواست شهروندی مربوط به فضای سبز در معابر سطح منطقه 2 در محلات نکاح، ابوطالب، هنرور، مطهری، فرامرز عباسی، توس و... طی دوهفته گذشته اجرا شده است.

وی افزود: همچنین بیش از 150 مورد دیگر نیز طی روز های آتی توسط اداره ارتباط مردمی واحد امور راهبری و توسعه همیاران محلات پیگیری و اجرا خواهد شد.

سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد بیان کرد: در بحث مرمت جوی و جداول بیش از 50 مورد، پیاده رو بیش از 60 مورد و در بحث آسفالت هم بیش از 50 مورد دیگر هم در دست اقدام است.

پور کویر گفت: از آنجایی که اجرای این درخواست ها موجب رضایتمندی شهروندان شده است و با توجه به تاکید و توجه ویژه شورای ششم به بافت فرسوده حاشیه شهر، با هماهنگی های صورت گرفته با شهردار منطقه 2 اجرای فاز دوم با جدیت بیشتری دنبال می شود .

منبع:
آدرس کوتاه شده: