شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹ ۷۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINmD2KfZh9i0INiv2YXYp9mKINmH2YjYpyDYqtinINi12YHYsdiv2LHYrNmHINiv2LEg2KfYs9iq2KfZhg==

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی کاهش دمای هوا تا صفردرجه در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، کاهش دمای هوا را پیش بینی کرده است که کاهش دمای هوا در مناطق سردسیر استان تا بیش از صفر درجه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی برای امروز آسمان نیمه ابری با احتمال بارش های پراکنده همراه با افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود. از فردا تا روز سه شنبه جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم خواهد بود. طی این مدت دمای حداقل شبانه در نقاط سردسیر و کوهستانی استان به حدود صفر و کمتر از صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید.

طی 24 ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای 3 درجه سانتیگراد خنک‌ترین و مه ولات با بیشینه دمای 30 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرستان‌های استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهرستان مشهد مقدس به ترتیب 6 و 19 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد، صاف تا کمی ابری با احتمال مه رقیق در بعدازظهر افزایش سرعت باد پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در گرمترین زمان 16 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به 5درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: