یکشنبه, ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲ ۱۵۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2YXYr9mK2LHZitiqINmH2LLZitmG2Ycg2Ygg2K/Ysdii2YXYr9mH2Kcg2KfYtdmE2Yog2KrYsdmK2YYg2KfYs9in2LMg2K3ZiNiy2Ycg2YXYp9mE2Yog2KfYs9iq

معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

مدیریت هزینه و درآمدها اصلی ترین اساس حوزه مالی است

معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: مدیریت هزینه و درآمدها اصلی ترین اساس حوزه مالی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در آیین تکریم و معارفه معاون مالی و پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی و تعاملات حوزه شهردار مشهد که با حضور شهردار مشهد، معاونین شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: در این چهار سال که در شهرداری خدمت کردم، یکسال در حوزه اقتصادی، 6 ماه حوزه اقتصادی و مالی و دو سال و نیم در حوزه مالی فعالیت کردم.

وی ادامه داد: در این سال ها، لحظات سخت به لحاظ کاری اما لذت بخش در شهرداری سپری کردم و در این مدت تجربیات ارزشمندی را کسب کردم.

معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: زمانی که به حوزه مالی آمدم، حجم و سختی کار بسیار زیاد بود. در طی این دو سال و نیم 150 هزار چک امضا شده که این رقم میزان حجم کاری را نشان می دهد.

خواجه نائینی با بیان اینکه وجود حتی یک درصد خطا در حوزه مالی، تبعات زیادی را در پی خواهد داشت، افزود: میزان استرس در این حوزه بسیار بالا است.

وی ضمن تقدیر از شورای پنجم و ششم شهر تاکید کرد: امید دارم کاری که انجام دادم در طی این چند سال مورد قبول خداوند، امام رضا (ع) و مردم قرار گرفته باشد.

معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به همکاری خود با سه شهردار (تقی زاده خامسی، کلائی و ارجائی) در طول سابقه کاری خود؛ اضافه کرد: هر سه نفر از من حمایت های بسیاری انجام دادند. امید دارم مهندس مومنی در طول این مسیر موفق باشند.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: