دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰ ۱۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2YLYp9im2YUg2YXZgtin2YXZiiDYtNmH2LHYr9in2LEg2K/YsSDYp9mF2YjYsSDYsNmK4oCM2K3Ys9in2KjZiiDYqNmHINmF2LnYp9mI2YYg2YXYp9mE2Yog2Ygg2b7YtNiq2YrYqNin2YbZiiDYqtmG2YHZitiwINi02K8=

به درخواست شهردارجهان شهر مشهد الرضا(ع) و با تصویب شورای اسلامی شهر؛

قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی تنفیذ شد

به درخواست شهردارجهان شهر مشهد الرضا(ع) و با تصویب شورای اسلامی شهر، قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی تنفیذ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ سیدعبدالله ارجائی، شهردارجهان شهر مشهد الرضا علیه السلام، در نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و در دفاع از لایحه دو فوریتی تنفیذ قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی، گفت: گردش مالی شهرداری حجم بالایی دارد که امور ذی‌حسابی آن امر زمان‌بری است و با وجه به این موضوع شهردار به تنهایی زمان این کار را ندارد.

وی اضافه کرد: برهمین اساس درخواست تنفیذ قائم مقامی این امر را طبق سنوات گذشته به معاون مالی داریم که بر اساس قانون باید با رای شورا محقق شود.

شهردارجهان شهر مشهد الرضا علیه السلام با اشاره به اینکه امیدوارم آقای مومنی، معاون مالی و پشتیبانی با این حق بتوانند وظایف خودشان را راحت تر انجام دهند، ادامه داد: البته این مسأله از شهردار در امور ذی‌حسابی سلب مسئولیت نخواهد کرد و وظیفه نظارتی انجام خواهد شد.

پس از بحث و بررسی و با رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر این لاحیه دو فوریتی به تصویب رسیده و قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی تنفیذ شد.

تصویب تشکیل ویژه ورزش و جوانان

همچنین در ادامه نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر، طرح تشکیل کمیسیون ویژه ورزش و جوانان در دستورکار قرارگرفته و به تصویب رسید.

طبق این طرح، کمیسیون ویژه ورزش و جوانان در دوره ششم شورای اسلامی شهر مشهد الرضاعلیه السلام برای سازماندهی و مدیریت امور مرتبط با ورزش و جوانان در حوزه مدیریت شهری و نظام‌مند کردن کلیه فعالیت‌ها و حمایت‌ها در این حوزه تشکیل شده است.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: