دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KrZhNin2LQg2YfYp9mKINio2K/ZhtmHINi02YfYsdiv2KfYsdmKINiv2LEg2K7Yr9mF2Kog2LHYs9in2YbZiiDYqNmHINiy2KfYptix2KfZhiDYr9ixINin2YrYp9mFINm+2KfZitin2YbZiiDYtdmB2LEg2YLYp9io2YQg2KrZgtiv2YrYsSDYp9iz2Ko=

رییس شورای اسلامی شهرمشهد الرضا علیه السلام؛

تلاش های بدنه شهرداری در خدمت رسانی به زائران در ایام پایانی صفر قابل تقدیر است

رییس شورای اسلامی شهرمشهد الرضا علیه السلام، با اشاره به اقدامات شهرداری در ایام پایانی صفر، گفت: زحمات و تلاش‌های بدنه مدیریت شهری در خدمتگذاری به زائران بارگاه منور رضوی در روزهای پایانی ماه صفر بسیار مناسب بود که از این تلاش ها تقدیر و تشکر می‌کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن موحدیان در ابتدای نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرمشهد الرضاعلیه السلام، افزود: در روزهای گذشته شاهد اتفاقات خوبی در عرصه بین‌المللی برای ورزش کشور بودیم و ورزشکاران غیور ما با کسب مدال‌های رنگارنگ، موجب افتخار و مباهات مردم و شاد کردن دل رهبر معظم انقلاب و جوانان انقلابی شدند که این درخشش را تبریک می‌گوییم.

وی با تبریک روز جهانی کودک، اظهارکرد: در گذشته نسبت به این حوزه کم‌توجهی‌های بسیاری صورت گرفته و این قصور باید جبران شود چراکه حوزه کودک، از حیث تربیت نسل آینده، حوزه بسیار مهم و اثرگذاری است.

رییس شورای اسلامی شهرمشهد الرضاعلیه السلام، با بیان اینکه سخن رهبر کبیر انقلاب که فرمودند «سربازان من در گهواره ها هستند»، نشان از اهمیت ویژه تربیت کودکان است، تصریح کرد: امیدواریم شورای شهر و شهرداری مشهدمقدس بتواند برای این نسل بتواند خدمات شایانی ارائه دهد.

موحدیان در ادامه به هفته نیروی انتظامی اشاره و تصریح کرد: قدردان زحمات این ناجیان امنیت و حافظان اقتدار کشور هستیم زیرا آرامش و امنیت امروز جامعه، مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی است. وی اضافه کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، پلیسی مقتدر، مهربان و نسبت به پلیس سایر کشورهای دنیا سرآمد هستند.

رییس شورای اسلامی شهرمشهد الرضاعلیه السلام، همچنین به روز بزرگداشت حافظ شیرازی، اشاره کرد و افزود: حافظ، هویت فرهنگی ماست و یکی از مشخصه‌های هویت ما، مقوله فرهنگ است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.909644762675
Qt: 1.7874329090118