دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2b7Zitqv2YrYsdmKINmF2K/Zitix2YrYqiDYtNmH2LHZiiDYqNix2KfZiiDYp9mG2KrZgtin2YQg2LLZhtiv2KfZhiDZiNmD2YrZhCDYotio2KfYrw==

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خواستار شد؛

پیگیری مدیریت شهری برای انتقال زندان وکیل آباد

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه زندان وکیل‌آباد یکی از نگرانی‌های امنیتی مشهد است، گفت: نیروی انتظامی متولی زندان نیست ولی موقعیت مکانی آن سبب شده تا به عنوان متولی امنیت شهر، دغدغه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد سردار محمدکاظم تقوی، درسخنانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی درنهمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به سهم خود مدیریت شهری را در اجرای برنامه‌ها و سیاست‌ها یاری و کمک می‌کند، افزود: دغدغه‌های نیروی انتظامی و مدیریت شهری در بخش‌های مختلفی مشترک است که می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حاشیه‌نشینی یکی از معضلات اصلی شهراست، اظهارکرد: در این خصوص علاوه بر اقداماتی که تاکنون انجام شده، باید به فکر توسعه و گسترش نیروی انتظامی در این مناطق بود که جز با مشارکت مدیریت شهری محقق نمی‌شود.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی ،به برنامه توسعه‌ای که با مشارکت نیروی انتظامی و استانداری درحال پیگیری است، اشاره و خاطرنشان کرد: براساس این طرح، 10 کلانتری در حاشیه شهر ایجاد می‌شود و امیدواریم به زودی ایجاد 8 کلانتری دیگر هم در دستورکار قرار گیرد.

تقوی تصریح کرد: با همدلی و همراهی مدیریت شهری، بسیاری از زیرساخت‌های مورد نیاز راهور تامین شد و استان خراسان رضوی را در بین دیگر استان‌ها سرآمد کرد.

وی، با اشاره به فعال شدن پلیس راهور در تعدادی مناطق شهرداری مشهد گفت: نوسازی ناوگان پلیس با مشارکت مدیریت شهری طی سال‌های گذشته اتفاق افتاد که ثمره این زیبایی حداقل امکانات پلیس راهور را در سطح شهر شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، همچنین به معضل معتادان متجاهر اشاره و اظهارکرد: مشهد از آسیب معتادان متجاهر رنج می‌برد، معتادان متجاهری که در هر نقطه از شهر، به‌ویژه حاشیه شهر حضور دارند و ساماندهی آنها کار جهادی و انقلابی می‌طلبد.

تقوی با تشکر از ایجاد اردوگاه‌های ویژه ساماندهی معتادان متجاهر، نیز گفت: امیدواریم با توجه به سردی هوا، از سوی مدیریت شهری مشهد تخصیص اعتباری داشته باشیم تا بتوان قدمی در جهت سروسامان دادن به وضعیت معتادان متجاهر برداشت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9209780693054
Qt: 1.7799775600433