سه شنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۸ ۷۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  • سایت مشهد
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2K/Ysdqv2KfZhyDYrNiv2YrYryDYrtiv2YXYp9iqINin2YrZhtiq2LHZhtiq2Yog2KjYsdin2Yog2LLYp9im2LHYp9mGINmIINmF2KzYp9mI2LHYp9mG

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد الرضا علیه السلام؛

بهره برداری از درگاه جدید خدمات اینترنتی برای زائران و مجاوران

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد الرضاعلیه السلام گفت: برای بهینه سازی خدمات و با هدف سهولت دسترسی مجاوران و زائران به خدمات شهرداری مشهد درگاه اینترنتی به آدرس Sm.mashhad.ir طراحی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان در این خصوص، افزود: ضرورت استفاده از خدمات الکترونیک در مجموعه شهرداری قابل کتمان نیست، خصوصا پس از شیوع ویروس کرونا این ضرورت شدت پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: خدمات الکترونیک در شهرداری مشهد دارای قدمت بیش از 10 سال است و در حال برنامه ریزی برای بهینه سازی خدمات در جهت تسهیل دسترسی هستیم. در حال حاضر یک درگاه اینترنتی با هدف سهولت دسترسی شهروندان به خدمات شهرداری مشهد به آدرس Sm.mashhad.ir طراحی شده است.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد با اشاره به اینکه تمامی خدمات شهرداری پس از بهینه سازی و به روز رسانی در این وب سایت قرار می گیرد، اظهار کرد: شهروندان برای دریافت خدمات می توانند در این درگاه ثبت نام کنند که جهت سهولت دسترسی فرآیند کار نیز ساده سازی شده است.

رجائیان تصریح کرد: همچنین کد پیگیری برای هر درخواست ایجاد شده که شهروندان می توانند درخواست خود را پیگیری کرده و در صورت مشکل با پشتیبان های آنلاین در ارتباط باشند.

وی ادامه داد: تاکنون خدماتی از قبیل انواع استعلامات شهرسازی، پروانه ساختمانی و خدماتی از سایر حوزه های عملکردی شهرداری همانند حوزه حمل و نقل، فضای سبز و خدمات شهری بهینه سازی شده و... در این درگاه بارگذاری شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: