سه شنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷ ۷۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YXZitin2YYg2YXYr9iqINiq2LnYp9mF2YTZiiAxNDAxLTE0MDQg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/YsSDYrdmI2LLZhyDYrtiv2YXYp9iqINi02YfYsdmK

با حضور اعضای کارگروه برنامه و اعضای کارگروه خدمات شهری برگزارشد؛

اختتامیه برنامه میان مدت تعاملی 1401-1404 شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری

دومین رویداد تدوین برنامه میان مدت ۱۴۰۴-۱۴۰۱ شهرداری مشهدمقدس در حوزه خدمات‌شهری و با ارائه برنامه‌های تدوین شده از سوی تیم‌های شرکت‌کننده به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، " جمال حسن بارانی " مدیرکل دفتر برنامه وبودجه و ارزیابی عملکرد در این خصوص، گفت: این مراسم با حضور اعضای کارگروه برنامه، اعضای کارگروه خدمات شهری، روسای برنامه‌ریزی ادارات و سازما‌ن‌های تابعه شهرداری و نمایندگان شورای اجتماعی محلات روز یکشنبه 18 مهرماه 1400، در محل کارخانه نوآوری برگزار و تیم‌ها با ارائه برنامه‌های تدوین شده خود در محورهای اعلام شده، به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی افزود: در این رویداد، به پنج تیم شرکت‌کننده پس از گذراندن یک دوره آموزشی دو روزه شامل کارگاه حل و کشف مسئله و انجام کارتیمی، دو هفته فرصت داده شد تا برنامه پیشنهادی خود در محورهای «شهر پاکیزه»، «شهر سرسبز و سازگار با زیست‌بوم»، «شهر تاب‌آور و ایمن» و «شهر بهداشتی و سالم» را تدوین و ارائه کنند.

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد ادامه داد: در پایان این رویداد رقابتی، از سوی داوران و شرکت‌کنندگان، «شهرپاکیزه» بعنوان برنامه برگزیده انتخاب و از تیم تدوین‌کننده این برنامه تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است از سری رویدادهای تدوین برنامه میان مدت شهرداری مشهدمقدس تاکنون رویداد حوزه «حمل‌و‌نقل» برگزار شده است و هم‌اکنون در حوزه‌ «شهرسازی» و حوزه «اقتصادی» نیز در حال برگزاری است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: