چهارشنبه, ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ۹۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfZgtiv2KfZhdin2Kog2K7ZiNio2Yog2K/YsSDYtNix2YPYqiDYqtmI2LPYudmHINin2LHYqtio2KfYt9in2Kog2KrYsdin2YHZitmD2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KfZhtis2KfZhSDYtNiv2Ycg2KfYs9iq

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد؛

اقدامات خوبی در شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد انجام شده است

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: جنس کاری شرکت تات یا الیت سابق به گونه ای است که مردم زیاد به آن علاقه مند نیستند. ما با ایجاد مزیت می توانیم دافعه های موجود در این شرکت را کاهش دهیم که آقای اسدی در این مدت با توسعه فرآیند های دانش و فناوری این کار ر ا انجام دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ایمان فرهمندی در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد (تات) که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و سایر مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: از آقای اسدی به جهت تلاش های خوب ایشان در این شرکت تشکر می کنم.

وی افزود: جنس کاری شرکت تات یا الیت سابق به گونه ای است که مردم زیاد به آن علاقه مند نیستند. ما با ایجاد مزیت می توانیم دافعه های موجود در این شرکت را کاهش دهیم که آقای اسدی در این مدت با توسعه فرآیند های دانش و فناوری این کار ر ا انجام دادند.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: ایجاد درآمدهای پایدار از جمله کارهایی است که ما در شهر و مدیریت شهری همیشه پیگیر آن بوده ایم که یک الگوی قابل توجهی در این شرکت بنا شد. البته در این دوره مدیریتی آسیب ها و نگرانی هایی در حوزه منابع انسانی و مالی ایجاد شد که باید مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

فرهمندی خاطرنشان کرد: آقای عطار زاده سابقه مدیریتی زیادی دارند و از مدیران توانمند و با تجربه هستند که انتخاب ایشان نیز به همین دلیل است.

در ادامه ابراهیم علیزاده، عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ضمن آرزوی موفقیت برای مدیریت سابق شرکت تات اظهار کرد: آقای عطار زاده از سابقون هستند و انشالله با مدیریت ایشان مجموعه به سمت و سویی حرکت کند که دغدغه های مردم در این زمینه برطرف شود.

وی افزود: نگاه ایجاد این مجموعه ضرورت است و نباید هزینه اضافه ای ایجاد کند. امیدوارم کارهای انجام شده تقویت شود تا رضایت مندی مردم افزایش پیدا کند.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده: