چهارشنبه, ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۷ ۱۰۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2LTYsdmD2Kog2KrZiNiz2LnZhyDYp9ix2KrYqNin2LfYp9iqINiq2LHYp9mB2YrZg9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9iv2Iwg2YrZgyDZvtiq2KfZhtiz2YrZhCDYp9iz2Ko=

در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد مطرح شد؛

شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد، یک پتانسیل است

شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد (تات) به عنوان یک ظرفیت تجاری برای مجموعه شهرداری است که علاوه بر وظایف ذاتی خود که کنترل ترافیک شهر و ساماندهی پارکینگ های حاشیه ای و غیر حاشیه است، به عنوان یک پتانسیل مطرح شده است که نرم افزار آن تهیه و قابلیت توسعه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی مقدم مدیر کل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد (تات) که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و سایر مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه شرکت تات از مجموعه هایی است که مدیریت آن به جهت ضرورت توزیع عادلانه پارکینگ در سطح شهر و هم از نظر دغدغه هایی که در زمینه اجتماعی وجود دارد، سخت است.

وی افزود: در چهار سال گذشته آقای اسدی بخشی از چالش های موجود در این حوزه را رفع کردند که برای ایشان و آقای عطار زاده آرزوی موفقیت دارم.

در ادامه هدی پیروی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد عنوان کرد: از زحمات آقای اسدی تشکر می کنم زیرا شاهد تلاش های ایشان در انتقال شرکت و مباحث هوشمند سازی هستیم.

وی افزود: آقای اسدی در طول خدمت خود بسیار نگران جایگاه و نگاه مردم به پارکینگ های حاشیه ای بودند و تلاش کردند از ابزار های نوین ارتباط با مردم در این راستا استفاده کنند.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد (تات) به عنوان یک ظرفیت تجاری برای مجموعه شهرداری است که علاوه بر وظایف ذاتی خود که کنترل ترافیک شهر و ساماندهی پارکینگ های حاشیه ای و غیر حاشیه است، به عنوان یک پتانسیل مطرح شده است که نرم افزار آن تهیه و قابلیت توسعه دارد.

پیروی خاطرنشان کرد: اساسنامه این شرکت به تصویب مجدد شورای شهر و وزارت کشور رسیده است که پتانسل بالقوه ای برای شهرداری است.

وی ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل سابق این شرکت اضافه کرد: امیدواریم ادامه حرکت رو به رشد شرکت تات، با مدیریت آقای عطار زاده طوسی ارتقا پیدا کند

آدرس کوتاه شده: