پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۹ ۱۰۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2KLZhdmI2LLYtCDZhNin2LLZhdmHINi52YXZhNmK2KfYqiDZhdmI2YHZgiDZiCDahtmG2K/ZitmGINiz2KfZhCDYsdin2Ycg2YXYr9in2YjZhSDYp9iz2Ko=

شهردار جهان شهر مشهدالرضا(ع)؛

آموزش لازمه عملیات موفق و چندین سال راه مداوم است

شهردار مشهد گفت: اگر کوچکترین خدشه ای در آموزش وارد شود، ممکن است جوانان ما در صحنه عمل دچار مشکل شوند و خدای ناکرده اتفاقی بدی برای آنان رخ دهد؛ بنابراین آموزش، لازمه عملیات موفق و چندین سال راه مداوم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در بازدید از مرکز آموزش درجه داری علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه ناجا، اظهار کرد: انشالله به مانند کوه های استواری که خداوند در زمین برای حفظ عرض گیتی قرار داده است، شما عزیزان نیز همیشه پایدار باشید تا مردم در کنار شما احساس امنیت کنند.

وی افزود: از کلیه تلاش ها و بزرگواری های شما تشکر کرده و دستی که قرار است حافظ امنیت مردم باشد را تقویت می کنیم. ما قدر شما را می دانیم و به اهمیت کار شما واقف هستیم و می دانیم اگر کوچکترین خدشه ای در آموزش ایجاد شود، در عرصه عمل هزینه های بسیار گزافی خواهیم داد.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه جوانان امید یک خانواده و کشور هستند، بیان کرد: اگر کوچکترین خدشه ای در آموزش وارد شود، ممکن است جوانان ما در صحنه عمل دچار مشکل شوند و خدای ناکرده اتفاقی بدی برای آنان رخ دهد بنابراین آموزش، لازمه عملیات موفق و چندین سال راه مداوم است.

گفتنی است طی بازدید از این مرکز، تجدید میثاقی با شهدا نیز صورت گرفت.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده: