پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۶ ۷۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
  • سایت مشهد
چچ
2KfZiNmE2YjZitiqINi02YjYsdin2Yog2LTZh9ix2Iwg2KrZgtmI2YrYqiDYrdmF2YQg2YjZhtmC2YQg2LnZhdmI2YXZiiDYqNmHINmI2YramNmHINit2YXZhCDZiCDZhtmC2YQg2LHZitmE2Yog2KfYs9iq

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)؛

اولویت شورای شهر، تقویت حمل ونقل عمومی به ویژه حمل و نقل ریلی است

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) گفت: اولویت شورای شهر، تقویت حمل ونقل عمومی به ویژه خطوط قطارشهری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ایمان فرهمندی در دیدار شهردارمشهد با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) باتقدیر از اقدامات این قرارگاه در پروژه های مدیریت شهری، افزود: یکی از اولویت های ما در اجرای پروژه های عمرانی و ترافیکی تقویت حمل ونقل عمومی به ویژه خطوط انبوه بر ریلی است.

وی به روند اجرای خط سه قطار شهری مشهد اشاره و اظهارکرد: یکی از برنامه ها در این حوزه بهره برداری از 5.2 کیلومتر خط سه حد فاصل میدان شهدا تا پایانه مسافربری امام رضا(ع) به عنوان اولویت است تا زائران و مجاوران بتوانند هرچه زودتر از خدمات آن بهره مند شوند.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) ادامه داد: در کنار خط سه حفاری خط چهار نیز توسط دستگاه حفار آغاز شده است که در این رابطه باید تمام جوانب ایمنی در هنگام حفاری تونل مورد توجه قرارگرفته و به کار بسته شود.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: