پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۳ ۹۲
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2LPYp9iu2Kog2YXYs9mD2YYg2KfYsdiy2KfZhiDZgtmK2YXYqiDYr9ixINmF2YbYp9i32YIg2YPZheKAjNio2LHYrtmI2LHYr9in2LE=

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد؛

ساخت مسکن ارزان قیمت در مناطق کم‌برخوردار

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای ششم توجه ویژه‌ای به مناطق کم‌برخوردار و تامین مسکن ارزان قیمت برای ساکنان این مناطق دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید دبیریان در حاشیه بازدید از پروژه علویه منطقه چهار واقع در خیابان پنجتن ۴۷ با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: شورای ششم توجه ویژه‌ای به مناطق کم‌برخوردار دارد از این رو مهم‌ترین مسئله توجه به تامین مسکن ارزان قیمت در این‌ محدوده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس و مسوولان مربوطه، افزود: در همین راستا نیز با برگزاری جلسات بسیار در کمیسیون اقتصادی و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد به نتایج قابل قبولی رسیدیم.

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: با طرح‌های در دست مطالعه، به دنبال آن هستیم خروجی این طرح ها به نفع مردم باشد.

دبیریان در ادامه اضافه کرد: شورای ششم بنا دارد با همکاری سایر دستگاه‌ها پروژه‌هایی را اجرا کند که مسکن را خیلی ارزان قیمت در اختیار مردم آن مناطق قرار دهد.

وی به جمع‌بندی نتایج مطالعات و نشست‌ها و بررسی‌های انجام شده در بحث ساخت مسکن ارزان‎قیمت تا یک‌ماه آینده اشاره کرد ادامه داد: از سال آینده عملیات اجرایی ساخت دو هزار واحد مسکن ارزان‌قیمت کلید می‌خورد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: