پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰ ۱۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KfZhtis2KfZhSDYqtiz2Kog2LHZiNin2YbYtNmG2KfYrtiq2Yog2KrYp9mD2LPZitix2KfZhtin2YYg2K/YsSDZhdix2YPYsiDZhdi02KfZiNix2Ycg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yo=

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

انجام تست روانشناختی تاکسیرانان در مرکز مشاوره شهرداری

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد از انجام تست روانشناختی منچستر و نئو برای 160 نفر از تاکسیرانان در مرکز مشاوره خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، داود همتیان با اشاره به اینکه نقش هیجانات روحی به عنوان عاملی تاثیرگذار بر میزان و شدت حوادث رانندگی است، گفت: برهمین اساس در این تست اضطراب و تنش های روانی تاکسیرانان مورد سنجش قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه در این طرح متقاضیان پس از پاسخ به فرم های روانشناختی، وارد مرحله مصاحبه های تخصصی با روانشناس در حوزه حمل و نقل می شوند، ادامه داد: پرسشنامه رفتار رانندگی منچستر شامل ۵۰ سوال است که از مهمترین نتایج این تست می توان به نوع رفتار و میزان خطری که آن رفتار برای دیگر رانندگان دارد، اشاره کرد.

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد تصریح کرد: رفتارهای ناهنجار، خطاهای سهوی، اشتباهات رانندگی، تخلفات عمدی و غیر عمدی از دیگر مواردی که در این پرسشنامه ارزیابی می شود.

همتیان،با اشاره به اینکه تا کنون 6 جلسه از این تست ها انجام شده است، ادامه داد : این پروژه با هماهنگی سازمان تاکسیرانی و در راستای تایید دریافت پروانه تاکسیرانی در حال اجرا است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: