پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۳۶ ۹۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2YXYs9im2YjZhNmK2Kog2K/Yp9iv2YYg2KjZhyDYrNmI2KfZhtin2YYg2KfZh9mF2YrYqiDYr9in2LHYrw==

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی؛

مسئولیت دادن به جوانان اهمیت دارد

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: مسئولیت دادن به قشر جوان و نوجوان که آینده انقلاب و کشور هستند، اهمیت زیادی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید امیر مرتضوی در آیین تجلیل از نوجوانان حسینی و برگزیدگان مسابقه نقاشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: هرچه می توانیم جلسات جوانان و نوجوانان را بیشتر در دستور کار قرار دهیم و از این ظرفیت ها در تمامی برنامه ها استفاده کنیم.

وی افزود: بنده در بازدید از هیآت مذهبی، به توان این جوانان پی بردم که چقدر می توانند در زمینه های مداحی، قرائت قرآن، عکاسی، فیلمبرداری و … موثر باشند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: مسئولیت دادن به قشر جوان و نوجوان که آینده انقلاب و کشور هستند، اهمیت زیادی دارد. انشاالله بیانیه گام دوم انقلاب را رعایت کنیم. همین که ذخیره سازی خوبی با حضور نوجوانان و جوانان داشته باشیم، لذت بخش است.

مرتضوی خاطرنشان کرد: دیروز در جلسه ای بودم که با همکاری فرماندهی سپاه ناحیه بلال و دوستان در اداره کل زندان ها، یک گروه سرود بسیار زیبا از بچه های سپاه سرودی پرمحتوا را سرودن که بسیار لذت بردم که انشاالله با کمک یکدیگر آن را نشر دهیم.

وی اضافه کرد: ایده ای که امروز به نتیجه رسید، ماحصل بازدید های ما از هیآت مذهبی است و دیدیم ک حضور جوانان و‌ نوجوانان در این دوره چقدر پررنگ است.انشاالله از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده: