شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۴ ۹۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2YXYqtmC2KfYttmK2KfZhiDZgdi52KfZhNmK2Kog2K/YsSDYs9ix2YjZitizINmF2K/Yp9ix2LMg2YbYs9io2Kog2KjZhyDYqtmD2YXZitmEINmB2LHZhSDYp9i52YTYp9mFINii2YXYp9iv2q/ZiiDYrtmI2K8g2KfZgtiv2KfZhSDZg9mG2YbYrw==

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد؛

متقاضیان فعالیت در سرویس مدارس نسبت به تکمیل فرم اعلام آمادگی خود اقدام کنند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: طبق دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزی و جدول زمانبندی کارگروه ماه 18 تمهیدات لازم در خصوص شرکت های مجری حمل و نقل دانش آموزی انجام شده و متقاضیان فعالیت در سرویس مدارس می توانند، فرم اعلام آمادگی خود را بدون اخذ هزینه ای تکمیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص، افزود: با هماهنگی های انجام شده، شرکت های مجری حمل و نقل دانش آموزی به اداره کل آموزش و پرورش و انجمن اولیاء و مربیان معرفی و از این طریق به نواحی آموزش و پرورش ارجاع شده اند .

وی اضافه کرد: همچنین فراخوان متقاضیان فعالیت در سرویس مدارس نیز از سوی این شرکت ها انجام شده، تا در صورت بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس های آموزشی، حمل و نقل دانش آموزی بدون وقفه صورت پذیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با درخواست از متقاضیان فعالیت در سرویس مدارس، جهت حضور در شرکت های مربوطه و تکمیل فرم اعلام آمادگی، اظهارکرد: سازمان تاکسیرانی به منظور تحمیل نشدن هزینه های غیر ضروری به متقاضیان فعلا به تکمیل فرم اعلام آمادگی در شرکت ها مربوطه بدون اخذ وجهه ای بسنده کرده و در صورت بازگشایی مدارس ثبت نام در سامانه سپند و طی مراحل تکمیلی انجام خواهد شد.

محبی ادامه داد: علاوه بر موارد فوق تمهیداتی به منظور تامین خودروی مورد نیاز از طریق عوامل اجرایی سرویس مدارس در حال انجام است و از طرفی از اداره کل آموزش و پروش درخواست شده تا تقاضای اولیاء دانش آموزان برای سرویس مدارس نیز جمع آوری و جهت نیاز سنجی دقیق تر به سازمان تاکسیرانی ارسال شود.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: