شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ۳۷
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqIDQ1INiv2LHYtdiv2Yog2KfYrNix2KfZiiDZgdin2LIg2K/ZiNmFINin2K3Yr9in2Ksg2YPYp9mG2KfZhCDYrNmF2Lkg2KLZiNix2Yog2KLYqCDZh9in2Yog2LPYt9it2Yog2KjZiNmE2YjYp9ixINmD2YTYp9mH2K/ZiNiy

پیشرفت 45 درصدی اجرای فاز دوم احداث کانال جمع آوری آب های سطحی بولوار کلاهدوز

شهردار منطقه یک از پیشرفت 45 درصدی اجرای فاز دوم پروژه احداث کانال جمع آوری آب های سطحی بولوار کلاهدوز با هدف پیشگیری از نشست زمین در این محور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی در این خصوص، گفت: در راستای پیشگیری از نفوذ آب به لایه های زیرین آسفالت و جلوگیری بروز حوادث ناشی از نشست زمین، فاز دوم پروژه احداث کانال جمع آوری آب های سطحی بولوار کلاهدوز عملیاتی شد.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر پنجاه و پنج میلیارد ریال با ایجاد حفاری در عمق 4 متری و نصب لوله های مخصوص انتقال آب کارگیت در حد فاصل تقاطع سلمان و کلاهدوز 24 در حال اجرا می باشد که با همت و تلاش همکاران اجرایی منطقه از پیشرفت قابل توجه 45 درصدی برخوردار بوده است.

شهردار منطقه یک افزود: اجرای این پروژه در راستای رضایتمندی شهروندان و با هدف پیشگیری از بروز حوادث ناشی از نشست و فرو رفتگی آسفالت در این معبر صورت پذیرفته که با توجه به زمان بندی 6 ماهه این پروژه امید می رود با تلاش های بی وقفه همکاران اجرایی در کمترین زمان ممکن و قبل از زمان بندی تعیین شده به بهره برداری برسد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: