شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱ ۲۳
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KLYutin2LIg2b7YsdmI2pjZhyDYp9it2K/Yp9irINmD2KfZhtin2YQg2K7Zitin2KjYp9mGINi02YfZitivINi52LHZgdin2YbZiiDYr9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2obZh9in2LE=

آغاز پروژه احداث کانال خیابان شهید عرفانی در منطقه چهار

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان شهید عرفانی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با بیان این خبر، اظهار کرد: این پروژه به طول 150 متر لوله بتنی، در خیابان شهید عرفانی آغاز شده است.

وی بیان کرد: اعتبار پروژه را دو میلیارد و 500 میلیون ریال است و اواخر مهرماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

سرپرست شهرداری منطقه چهار با بیان اینکه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در خیابان شهید عرفانی براساس درخواست‌های شهروندان صورت گرفته است؛ گفت: با احداث این کانال علاوه بر رفع آب‌افتادگی در زمان بارندگی در معبر فوق، خیابان شهید قربانی 30 به شهید عرفانی 10 نیز همسطح‌سازی و سواره‌رو می‌شود.

سرپرست شهرداری منطقه چهار به دیگر عملیات احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی منطقه در خیابان شهید شاهی 22 اشاره کرد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال از اواخر مهرماه سال 99 آغاز شده است و با پیشرفت فیزیکی 95 درصد در حال اجرا می‌باشد.

ذبیحی تصریح کرد: پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان شهید شاهی 22، به طول 750 متر، حدفاصل ابتدای خیابان شهید قربانی تا انتهای خیابان شهید قربانی 6 می‌باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در ضلع غربی بولوار طبرسی شمالی نیز به طول 1650 متر، با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد و 800 میلیون ریال از اواخر شهریورماه سال جاری آغاز و طی مدت 9 ماه، در خرداد ماه سال 1401 به پایان خواهد رسید که هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 25 درصد در حال اجرا می‌باشد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: