یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹ ۷۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2K/ZiNix2Ycg2KLZhdmI2LLYtNmKINmI2YramNmHINmG2YrYsdmI2YfYp9mKINix2YHYuSDYs9ivINmF2LnYqNixINio2Kcg2LHZiNmK2YPYsdivINi02YfYsSDYqtix2YXZitmF2YovINix2KfZhyDYp9mG2K/Yp9iy2Yog2KfZg9mK2b7igIzZh9in2Yog2YXYtdin2YTYrdmHINqv2LE=

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد؛

برگزاری دوره آموزشی ویژه نیروهای رفع سد معبر با رویکرد شهر ترمیمی/ راه اندازی اکیپ‌های مصالحه گر

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی هم آفرینی با رویکرد شهر ترمیمی در موضوعات انضباط شهری و سد معبر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محسن رهنمایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین معضلات در مباحث انضباط شهری، سد معبر به صورت مسدودسازی معابر و پیاده روهای شهری و یا فعالیت های دستفروشی در مکان های غیر مجاز است که در همین راستا طی سال‌های اخیر با اقدامات گسترده مدیریت شهری در کلان شهر مشهد، تلاش شده تا با برگزاری دوره‌های آموزشی مختلفی نظیر آموزش های تخصصی روانشناسانه، برخورد نیروهای رفع سد معبر با متخلفین برخوردی منطقی و مناسب باشد‌.

وی افزود: همزمان با برگزاری رویداد هم آفرینی در کلانشهر مشهد، دوره آموزشی انضباط شهری و سد معبر نیز با رویکرد ترمیمی با حضور بیش از ۵۰ نفر از کارکنان حوزه سد معبر شهرداری مشهد در حال برگزاری است.

رهنمایی بیان کرد: این دوره با هدف آموزش نیروهای سدمعبر و افزایش ضریب مهارت برخورد با مردم و مواجهه با آسیب های اجتماعی با موضوعات روانشناسی، جامعه شناسی و حقوق با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و مدیریت پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد برگزار شد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این دوره مقرر شد اکیپ‌ هایی تحت عنوان اکیپ‌های مصالحه گر ایجاد شود تا برخورد های ترمیمی به تدریج در حوزه انضباط شهری، جایگزین برخوردهای سلبی احتمالی شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: