یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱ ۱۸۷
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ix2YXZhti32YLZhyAxMCDYqtmD2LHZitmFINmIINmF2LnYp9ix2YHZhyDYtNiv

با حضور شهردار جهان شهرمشهد الرضاعلیه السلام؛

شهردارمنطقه 10 تکریم و معارفه شد

شهردارمنطقه 10 طی مراسمی با حضور شهردار جهان شهرمشهد الرضاعلیه السلام تکریم و معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامحسین صاحبی عضو شورای شهر و کمیته نظارتی شهرداری منطقه 10 در این مراسم که با حضورسید عبدالله ارجائی، شهردارمشهد الرضاعلیه السلام برگزار شد، با تقدیر از تلاش های احمد حافظ، گفت: قطعا در تمامی دستگاه های تغییرات و جابجایی وجود دارد زیرا لازمه پویایی و نشاط است.

وی با بیان اینکه با توجه به نوبد مدیریت یکپارچه شهری کار در شهرداری سخت است، اظهارکرد: پس از انتخاب شورای اسلامی شهر شهردار توسط شورا انتخاب و سپس شهرداران مناطق توسط شهردار منتخب شورا منصوب می شوند برهمین اساس تمام کارها پای شورا نوشته می شود.

عضو شورای شهر و کمیته نظارتی شهرداری منطقه 10تصریح کرد: اگر برای مردم مشکل ایجاد شود این مشکلات به پای نظام نوشته می شود که این موضوع وظیفه ما را برای خدمت به مردم سنگین تر می کند تا با انجام کار درست باعث نارضایتی مردم نشویم.

صاحبی با اشاره به انتخاب اکبریان به عنوان شهردار منطقه 10، اظهارکرد: وی از نیروهای قدیمی و جزو بدنه شهرداری هستند که در بخش حاشیه شهر نیز فعالیت داشته اند، لذا امیدواریم این تجارب در رفع مشکلات منطقه 10 که بخشی از آن به حاشیه شهر برمی گردد، موفق باشند.

در ادامه این مراسم، احمد حافظ شهردارسابق منطقه 10 نیز گفت: در حوزه درآمدی سال اول 105درصد، سال دوم 105.8درصد و سال سوم حضورم 115 درصد تحقق درآمد را در منطقه 10 شاهد بوده ایم.

وی اضافه کرد: همچنین در حوزه املاک در این مدت مشکل ورودی محله رازی پس از دوازده سال برطرف و این محل در کنار محله خادم الشریعه بازگشایی شد.

شهردارسابق منطقه 10 تصریح کرد: همچنین در این مدت احکام 20 پلاک در مسیر پروژه تقاطع غیر همسطح پیامبر اعظم(ص) نیز دریافت شده است.

اکبریان شهردارمنطقه 10 نیز در ادامه با تشکر از اعتماد شهردار برای سپردن مسئولیت شهرداری منطقه 10 به وی ادامه داد: امیدوارم به عنوان خدمتگزار به زائران و مجاوران با نگاهی جهادی و مشارکت همه ذی نفعان شاهد توسعه و پیشرفت این منطقه باشیم.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: